Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babánk befestetem...

Lehet baja a babánk befestetem a hajam?

Figyelt kérdés
20-Hetes vagyok és már nagyon le volt nőve utoljára még decemberben volt befestve.szőke vagyok és mindig magamnak festem itthon nem akartam de már nagyon undorító volt.kint festetem az erkélyen.
2009. máj. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem mertem festeni a hajam,de jött az esküvő.A kórházban megkérdeztem egy nővért,árthat e.Azt mondta csak akkor,ha kéthetente festem,vagy ha megiszom.

Amúgy nem.Az én fodrászom rendes volt,direkt olyan festéket használt,aminek nem volt szaga.

Üdv

30 hetes kismama

2009. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. A lényeg, hogy jól szellőző helyen tedd, de mivel most jó idő van jól teszed, ha kint teszed. A festékből olyannyira minimális mennyiség szívódik fel a fejbőrön keresztül, hogy ez még neked sem árthat. Egyébként a mai szuper festékekben lévő 'káros anyagokat' már nem lehet összehasonlítani a régiekkel.
2009. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat már befestettem,legközelebb szülés előtt elmegyek melíroztatni az még annyira sem lehet ártalmas mint a teljes festés
2009. máj. 24. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
En erôs festékkel festettem a hajamat és hidd el semmi baja nem lessz a babànak tôle.
2009. máj. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a festékanyag ártalmas, ami felszívódhat, hanem az ammónia, amit belélegzel. Ezért ajánlott nyitott ablaknál/ilyenkor a teraszon festeni. Pláne, hogy Neked szőkére kell festeni.

Én barna vagyok és L'Oreal Casting Creme Gloss-t használok, mert az ammóniamentes. Kicsit húzós az ára, de a babáért mindent:-)

Úgyhogy nyugi!

22 hetes km

2009. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is a L'Oreal Casting Creme Gloss-t használom, nem tudom kinek mi a húzós festék ár, de felénk elég jó áron lehet kapni az átlaghoz képest.
2009. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!