Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fiatal miskolci...

Vannak itt fiatal miskolci kismamák, akik barátkoznának velem?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, a párom folyamatosan dolgozik, az összes barátom külföldön van, én meg itt maradtam egyedül. Jó lenne valakivel néha beszélgetni, találkozni.
2012. jan. 10. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én is miskolci vagyok. Most szültem nemrég a kislányomat, úgyhogy találkozni nem tudunk, de szívesen beszélgetek veled,és ellátlak tanáccsal/tapasztalattal ha gondolod.


Gratulálok a terhességhez!


Üdv.: Laura

2012. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már 15 hónapos a kisfiam. Szívesen beszélgetek veled én is, és ha közel lakunk, találkozhatnánk is ha szeretnéd. Merre laktok?

2012. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem 18 hónapos kislányom van, a belvárosban lakunk, én is szívesen találkoznék kismamákkal, olyanokkal akik már szültek és olyanokkal is akik még csak most készülnek rá.

2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk. Én most vagyok 18 hetes, a párom külföldön dolgozik, a barátaim is külföldön vannak. Ha gondolod írj privit.
2013. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!