Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnem tudni, hogy...

Nagyon szeretnem tudni, hogy mi lehet azzal a kismamaval aki honapokkal ezelott irta itt, hogy negyes ikreket var? Pontosan januarban.

Figyelt kérdés

Ha olvasod a kerdest nagyon erdekelne, hogy mi van veletek, hogyan alakul a terhesseged es, hogy minden rendben van-e? Nem varok ikreket csak annyira megragadott a kerdesed es erdekelne, hogyan alakul a sorsotok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2009. máj. 25. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném tudni!Jó lenne ha jelentkezne:)))
2009. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedvesek vagytok, hogy érdeklődtök. Kérlek Benneteket, hogy ne minősítsétek a döntésünket, mert ezt tényleg csak az tudja átérezni, aki benne van. Akkor nagyon sokan biztattatok, hogy vállaljuk be a négy babát, voltak pozitív példák is, de mi mégis a redukció mellett döntöttünk. Nagyon sokat vívódtunk, felhoztunk érveket pro és kontra, hihetetlenül nehéz döntés volt. A "D" baba egyébként nagy valószínűséggel beteg volt, vastag nyaki redő és több magzatvíz volt már a 11. héten. Őt ezért egy kicsit könnyebb volt "elengedni". Két lépésben történt a beavatkozás 4 nap különbséggel a 12. hét végén. A "C" babánál volt a legnehezebb, a család minden tagjában megfogalmazódott, próbáljuk meg a hármat, ott már sokkal jobbak az esélyek, de végül gyávák voltunk. Azt mondtam magamnak, hogy számolok el a lelkemmel akkor, ha azért veszítjük el végül mindhármat, mert telhetetlenek voltunk?

Ha már a redukció mellett döntöttünk, akkor adjuk meg a maximális esélyt azoknak a gyermekeinknek, akik velünk maradnak. És ez az esély így volt a legnagyobb. Azt mondanom sem kell, hogy mintha a poklot jártuk volna meg azokban a napokban. A Férjem előtt le a kalappal, el nem mozdult mellőlem, és úgy tartotta magát, hogy büszkeség volt nézni.

Azóta igyekszünk előre tekinteni, a 25. hétben járunk, túl vagyunk már számos vizsgálaton, ultrahangokon, szívultrahangokon. Eddig minden eredmény szerint egészségesek a kislányaink, akik egypetéjűek és ezidáig szép egyenletesen fejlődnek. De hát miért is lenne ez másként, hiszen testvéreik angyalként vigyáznak Rájuk odafentről...

2009. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a kérdező vagyok hanem az a válaszoló!

Örülök neki hogy végül jó döntést hoztatok:) Egy baba is milyen nagy öröm hát még kettő:)))))Főleg ha egészségesek,ez számít!Mégegyszer GRATULÁLOK a kiscsajszikhoz

Vigyázzatok magatokra:)

28 hetes km

2009. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, hát öröm ezt olvasni, hogy jól vagytok!Ja nem a kérdező vagyok én sem.Biztos iszonyú nehéz volt a döntés, de szerintem tökéletesen döntöttetek.Így a biztos.Remélem továbbra is jól lesztek!!!!Sok-sok egészséget nektek!
2009. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ikreket hordó kismamának üzenem: Akármilyen fájdalmas, lehet, hogy tényleg jól döntöttetek. Így legalább biztosan lesz két babátok. Őszinte részvétem a másik kettő baba miatt.
2009. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen a kedves szavakat és a biztatást!

Én is egészséget, boldogságot és problémamentes szülést kívánok mindannyiótoknak! :-)

2009. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, hogy valaszoltal. Termeszetesen nem minositelek le dontesed miatt, eszemben sem jutott de regen olvastam a soraidat es nagyon sokat gondoltam ratok. En hiszek Istenben es ugy gondolom, hogy ha o megadja nekunk a valasztasi/dontesi lehetoseget, jogot akkor elfogadja barhogyan is dontunk, mert ha o nem igy akarna akkor nem lenne valasztasi lehetosegunk. Remelem ertitek mire gondolok. Szivbol orulok neki, hogy jol vagytok es sok boldogsagot kivanok nektek a tovabbiakban es oromteli babavarast es egyben tenleg le a kalappal a ferjed elott.
2009. máj. 28. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!