Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüdőszűrésen voltam és most...

Tüdőszűrésen voltam és most tudtam meg, hogy babát várok! Ebből nem lehet baj? Volt már más is így? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta késik a mensid?
2009. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is voltam tüdőszűrésen,6 hetes terhes voltam akkor mint utólag kiderült.A dokit megkérdeztem és azt mondta hogy ne aggódjak nem lesz semmi baja a bébinek.Igaza lett!:-)
2009. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Tudom most aggódsz.....pont így voltam én is:(Én is megkérdeztem a dokit azt mondta nem lesz baj,nem is lett:) Kb mennyi idős babás lehetsz?

28 hetes km

2009. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 hetes
2009. máj. 25. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Én is annyi lehettem kb.!!!Ne izgulj a fontosabb szervek 6-12.hétig fejlődnek:))de mint láttuk van aki 6 hetes volt és minden rendben:))

Boldog babavárást

2009. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!