Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elment a babája az...

Akinek elment a babája az mennyi idos terhes volt?

Figyelt kérdés
És miért,megtudták mondani?És hogy jelentkezett,volt valami elojele vagy tunete?
2009. máj. 25. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
8hetes volt, nem volt semmi jele, csak rossz érzésem volt folyamatosan. Mentem uh-ra és akkor mondta a doki, hogy mi van, rá 3napra kezdtem vérezni
2009. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6.-ik hét vége,enyhe pecsételő vérzés,semmi görcs,se fájdalom-kórházba mentem hogy megnyugodjak,tapintással érezték is a babát,de mire megultrahangoztak,már nem volt meg.Utána kezdtem el vérezni.Nem tudják mitöl,valószinűleg nem volt egészséges és a természet tette a dolgát...Akkor is nehéz volt.Most már van egy egészséges gyönyörű,4 hónapos kislányom.
2009. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az én Picim 9 hetesen ment el, nem volt nekem sem előjele, csak rossz érzés. És az orvos közölte velem, hogy nincs szívhang... Én nem véreztem, még csak nem is görcsöltem. 4 napja vették el tőlem. Azt mondják, mostanában minden 5. terhesség így végződik. Miért? Te hány hetes vagy? Veled minden rendben?
2009. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen. 38. napon elkezdtem vérezni (fájdalom nélkül). Következő napon elmentem a dokihoz, aki semmit nem látott az ultrahangon. Azt mondta, egy hét múlva csináljak egy tesztet, ha pozitív, akkor kaparni kell. Ezután 1 napig nem tudtam felkelni a fájdalomtól, és még egy hétig véreztem. A teszt ezután negatív lett. Egy hónapot vártunk, és utána azonnal teherbe este. Most 4 hónapos vagyok.
2009. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a 3.-ik terhessegem de elveteltem mindig,most vagyok 8 hetes de rettegek,soha nem volt bajom de ma annyira szedultem egesz nap meg emelyegtem ezert ez a félelem!Ugye nem lesz baj velem most?
2009. máj. 25. 19:17
 6/14 ketteske ***** válasza:
100%
26 hetesen halt meg a babám. Az okát nem tudták megmondani. Nem véreztem, nem görcsöltem, csak aznap nem mozgott a picike és berohantam a kórházba.
2009. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem feszul a cicim mindig az jo jel ugye?
2009. máj. 25. 19:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szédülsz és émelyegsz, akkor szerintem(!) nem lehet baj. De ha félsz (amit meg tudok érteni), akkor járj hetente UH-ra. A cicim még nekem is feszül és fáj, pedig már nincs bennem Bébi. :(De a többi terhességi tünet már abszolut nincs meg.
2009. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 10. héten derült ki, hogy elhalt a terhességem. Előtte a 6. héten voltam uh-on, úgyhogy tulakjonképpen nem tudni, hogy mikor is következett be az elhalás, mert a magzat már felszívódott addigra. És minden tünetem megvolt egész végig, mellfeszülés, hányinger, szédülés. Csak a műtét után múlt el, de akkor azonnal.

Remélem neked végre sikerül! Szorítok!!!

2009. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Még vetélés után is vannak az embernek tünetei. Mikor nekem mondta a doki, hogy meghalt a babám, másnap csináltam egy tesztet és pozitív lett. totál idiótának néztem az orvost, hogy dehát én terhes vagyok. Erre felvilágosított, hogy a HCG nem ürül ki a szervezetből egyik percről a másikra. Kb egy-két hét míg teljesen kiürül és addig a tünetek megvannak.

Persze nem ijesztgetni akarlak. Ne gondolj rosszra. Csak pozitívan állj a dolgokhoz és minden rendben lesz.

2009. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!