Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hány kg-tól...

Szülés után hány kg-tól szabadúltatok meg? Mikor meg szültétek a kicsit akkor egyből hány kg ment le? én 36+3 vok 73kg és 58 voltam mennyi jön még fel rám körül belül és mennyi fog le menni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mire megint elérem az 58-60kg-ot? Milyen nehéz a méh lepény mert azt mondják h a gyerkőc súlya és a méh lepény súlya az már egyből lemegy
2009. máj. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó 2-3 hétben még feljött vagy 5 kg, összesen 28-at híztam és 13 kg ment le rögtön a szüléssel,nagyon vizes voltam + szülés utáni első hétben még pikk-pakk 4 kg.
2009. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A kívánt súly eléréséhez 1-2 hónap kell, ha marad a 15 kg-os hízás (de szerintem még néhány kiló felugrik az uccsó hónapban). Ja, és ne hidd el hogy szoptatás alatt leröppennek rólad a kilók, csak néhány szerencsésnek adatik meg:) szóval szülés után nagyon kell figyelni az étkezésre, még jobban mint terhesség alatt. Sok-sok zöldség (nálam a k betűsök sem okoztak problémát) kevés zsír és napi 3-4 liter víz. De ha nem csinálsz semmit, akkor is visszatérhet a súlyod a gyerek első szülinapjára:)

13+2 hetes + 18 hós

2009. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 9-12 kg mehet le rögtön, ebből kb. 3,5 a gyerek + méhlepény + magzatvíz + méhizomzat,ami összehúzódik + felgyűlt víz a kötőszöveteidben + vértöbbleted is visszaáll
2009. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsó 1,5 hónapban már nem híztam egy dekát sem de vigyáztam is. Összesen 22 kg-t híztam 58 voltam, 80-al mentem szülni.

Azt nem tudom mennyi ment le rögtön mert nem volt mérleg a kórházban de mire hazaértem 73kg voltam (a kórházban nem nagyon ettem csak ittam) tehát 5 nap alatt (császároztak)7 kg ment le. Azt tudom, hogy a baba 3200g volt.

A következő 5 hétben még lement 8kg. Nem igazán volt étvágyam otthon sem ill annyit ettem mint a terhességem előtt. Most 63 kg vagyok és 3 hós a babám. Már legalább 1 hónapja ennyi vagyok, úgy látszik a maradék 5 kg-val meg kell majd küzdenem. Bár még lehet, hogy szoptatás után szépen eltünik ez is.

Erre egyébként nem lehet adni...az, hogy nekem így volt nem jelent semmit.

2009. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen egyénfüggő. A szüléssel kb. 10 kiló megy le, s a többi a genetikádtól függ. Én rögtön visszanyertem a súlyomat, mindössze 5 kilónyi többlet van rajtam.

A barátnőmön még mindig 15 kiló plusz van, pedig 2 hónapos a babája és tornázni is eljár.

2009. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék hogy alakult a kérdés a kiírónál! Ugyanígy vagyok most, 58-ról indultam és 73-at mértek utoljára, bár épp betöltöttem már a 37. hetet.

Mindenki azt mondja, hogy kicsi a hasam, eddig máshol nem láttam változást magamon, csak a hasamon és a mellemen, nem is értettem, hová ment az a 15 kiló,.. azért egy-két hete látom a fejemen és a karomon is, hogy azért biztos eloszlott egy kis felesleg mindenhol, de nagyon remélem, hogy könnyű lesz leadni.

Kérlek, írd meg, ha még olvasod, hogy mi lett veled?!


Köszi :-)

2010. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!