Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után 3 hónapra rá...

Missed ab. után 3 hónapra rá teherbe estem! Volt már valaki igy? Mi volt az amit másképp csináltatok, mint az előző terhességeteknél, hogy ne történjen semmi rossz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bocs a lényegre nem válaszoltam: igazán nem változtattam semmi fontos dolgon, hiszen előtte is nagyon vigyáztam magunkra, hiába :S, annyi történt hogy semmilyen krimit, horrorfilmet vagy szörnyű dolgokról szóló filmet nem néztem, ezeket teljesen kizártam az életemből és csak vidám meg szép dolgokra figyeltem. De ez meg már babona.
2012. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok:)!Gondoltam adok egy kis reményt nektek:)!5x történt meg velem és volt egy méhen kívülim is, mindez 5 év leforgása alatt!Mire kiderült nekem is sárgatesthormon elégtelenségem van!Azóta született egy gyönyörű kislányom, aki ma már egy 5 éves igazi hölgy és most pocakomban lakik egy kis herceg, aki már 24 hetes!Az első lánnyal végig paráztam a terhességet, nem volt jó, elég kemény terhesség volt, most az elején dolgoztam nem paráztam annyira és könnyebben is viselem!Úgy gondolom, minden fejben dől el ,soha ne gondoljatok rá,hogy még egyszer megtörténhet, csak arra, h egy gyönyörű kisbabátok fog születni!Bocs, h ilyen hosszúra sikeredett:)!Mindenkinek nagyon boldog babavárást:)!
2012. jan. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és ha valaki csak beszélgetni vagy kérdezni szeretne ilyen dolgokról nyugodtan írjon privátot nekem, szívesen válaszolok! Utolsó voltam:)!
2012. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én missed ab-után 2 héttel estem teherbe, 2 és fél éves a lánykám.

Tavaly augusztusban spontán vetélés, most vagyok 6+3 hetes.

2012. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is missed után pontosan 3hónapra estem teherbe, kivártuk az ajánlott időt. Hát én annyit változtattam hogy addig nem is gondoltam a terhességemre, amíg a 2.mensim is ki nem maradt rendben. Addig csak szedtem a folsavat, meg a mgb6-ot, az orvosommal is úgy beszéltem meg az időpontot, hogy a második mensi kimaradása után 1héttel tudjak menni. Hozzáteszem semmi panaszom nem volt, addig semmi terhességgel kapcsolatos dologról nem beszéltem, semmi olyat nem nézegettem, olvasgattam, és senkinek nem szóltunk. Mikor mentem a dokihoz 9hetesen, már szépen láttuk mozogni a babát és nem csak egy kis pötty volt, hanem látható volt a feje, lába, keze :) most 16+2hkm vagyok, semmi panaszom és már érzem a mocorgását :) Jó egészséget nektek, ne is gondolj rá, hogy bármi probléma lehet...tudom nagyon nehéz, de "erőszakold" magadra a szép, jó gondolatokat. Amúgy hány hetes vagy?
2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :) most 4,5 hetes terhes vagyok,orvosnál még nem voltam hétfőn hivom fel,hogy adjon egy időpontot és ha megyek hozzá akkor már talán az is meg fog nyugtatni,hogy van szívhang :) probálok pozitívan állni a dolgokhoz...bizakodó vagyok!Már mielőtt tudtam volna,hogy terhes vagyok elkezdtem szedni az Elevitet és MagneB6-ot,ma elkezdtem a folsavat is szedni...ugye ezzel nem ártok neki? sok gyümölcsöt eszek (ill. probálok magamba tuszkolni,annak ellenére,hogy soha nem voltam az a nagy gyümölcsevő)...remélem minden rendbe lesz :)
2012. jan. 14. 14:20
 17/19 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem: Mikortol mondhatom azt,hogy minden rendbe van? hányadik héttől nem történhet semmi rossz? a multkorinál 7 hetesen vetéltem el...igazából a 9.hétben voltam de a méretei alapján (11mm) 7 hetesként könyveltek el...:(
2012. jan. 14. 14:22
 18/19 anonim ***** válasza:
13:45 vagyok. Az elevitben megfelelő mennyiségű folsav van, szerintem az mellé nem kell külön folsav, de nem hiszem, hogy ártanál vele ha együtt szeded, csak felesleges. Én mióta szedem a gravidát azóta külön nem szedem a folsavat. Hát sajnos tragédia bármikor bekövetkezhet, erre nincs konkrét időpont ami után 100% kizárt. Viszont a 12. héttől meg lehet nyugodni, mert lényegesen kisebb az esély, hogy elmegy a baba. Én a 12.heti uh-ig nem is mertem beleélni magam. Hatalmas kő esett le a szívemről, mikor láttam ficánkolni, ásítozni, és inni a magzatvízből mindössze 12 hetesen :) annyira tele volt élettel, hogy azóta lényegesen megnyugodtam...persze azért titkon bennem van a félsz, de azt mindig elhessegetem.
2012. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a Lenkei-féle vitaminokat szedem és már 3 éve nem voltam beteg. A C-vitamint kiós, v. 5 kg-os kiszerelésben veszem borásztól.Jóval olcsóbb, és sokáig elég.
2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!