Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után 3 hónappal...

Missed ab. után 3 hónappal teherbe estem! Mikortol mondhatom azt, hogy minden rendbe van? Hányadik héttől nem történhet semmi rossz?

Figyelt kérdés
A multkorinál 7 hetesen vetéltem el...igazából a 9.hétben voltam de a méretei alapján (11mm) 7 hetesként könyveltek el...:(
2012. jan. 14. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az első 12 hét a legkockázatosabb.

Egészséges nagy babát és könnyű terhességet kívánok!

2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 14. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2,5 hónapra rá lettem terhes,mosta 11-ik hétben vagyok. Nagyon izgultam itt végig, minden wc-re menetkor a bugyimat néztem,hogy foltos-e. Most kezdek már megnyugodni,hogy ha eddig nem történt baj,már bízom benne,hogy nem is fog. Bízz te is!!! Próbálj pozitívan gondolkodni,hogy igen-ez most sikerülni fog!! Kitartás és csak pozitívan!
2012. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 agleh ***** válasza:

Szia!Én 5 hónap utána lettem terhes (11-12. héten vetéltem el), hasonlóan mint az előző hozzászóló én is félve mentem minden alkalommal wc-re. Próbáltam pozitívan gondolkodni és segített. Az első 12. hét nagyon hosszúnak tűnt.

Boldog babavárást és nyugalom, ha tehetted pihenjél sokat.

23 hetes kismama

2012. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 36 hetesen szültem halott babát!

Tehát bármikor történhet rossz!!!

2012. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy történt ha megkérdezhetem,hogy olyan későn halva született?valami rendellenesség volt?hogy nem vették észre az orvosok,hogy nincs rendbe valami?
2012. jan. 14. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos soha nem lehetsz benne 100%-ig biztos, hogy minden rendben lesz. Van akinek a kiírt időpont után egy nappal hal meg a babája, sőt, ha már megszületett akkor sem garantálhatja neked senki, hogy egészséges felnőtt lesz belőle. Ez ilyen, a szülőség folyamatos aggódással jár sajnos.

A 12. héttől viszont ritkábban fordul elő vetélés/missed ab.

2012. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges volt! Sajnos a köldökzsinórba tekeredett bele. Elszorította a keringést benne.
2012. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem elsőre a 8. héten, a következő terhesség 4 hónapra rá jött, egészséges kislányom született. Most megint terhes vagyok, 8 hetes, próbálok nem gondolni a lehetséges rosszra, hogy többször nem történik meg. A 12. hét után már jóval kisebb az esélye vetélésnek-koraszülésnek-halvaszülésnek.
2012. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is két korai vetélésem volt a fiam után. Én mindig úgy mondom, hogy 6 hetesen vetéltem el, mert nekem is a méretei alapján 6 hetesen állt meg a fejlődésben mindkettő, függetlenül attól, hogy az elősnél 8 hetesen kezdtem el vérezni (pont aznap, amikor az első dokilátogatás lett volna du, így következő nap műtét. :o( ), a másodiknál pedig 9 hetesen kezdtem vérezgetni, majdnem 10 hetes voltam, mikor a műtét volt. A másodiknál viszont 7+4 hetesen voltam dokinál, akkor még pulzálást láttunk és 6+4 hetesnek felelt meg. Így kb. 2 hétig csak volt, és nem fejlődött....

Szóval ezt csak azért írtam, mert sokszor nem tudom, hogy akik azt írják, hogy 11-12 stb. hetesen vetélnek el, addig élt a babájuk, és volt szívhang is, vagy akkor volt a műtét....

Most 9+5 hetes vagyok, és 9+1 hetesen erős szívhangja volt, és láttam mocorogni is a picurt, méreteiben teljesen megfelelt. Szóval most még nem aggódom kb. egy hétig, de utána már megint fogok még, mert csak 3 hét múlva kell mennem a 12. heti UH-ra. Nekem már ez haladás, hogy ekkorka a picur, és bár a második vetélésnél is úgy álltunk hozzá, hogy még egyszer nem történhet meg velünk a baj, most már bizakodom. Azért a hírrel inkább várok még 3 hetet.... az a tuti... De szerintem már előbb kiszúrják rajtam, mert már úgy nézek ki, mint egy jóllakott óvodás :o))

2012. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!