Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után 3 hónappal...

Missed ab. után 3 hónappal teherbe estem! Mikortol mondhatom azt, hogy minden rendbe van? Hányadik héttől nem történhet semmi rossz?

Figyelt kérdés
A multkorinál 7 hetesen vetéltem el...igazából a 9.hétben voltam de a méretei alapján (11mm) 7 hetesként könyveltek el...:(
2012. jan. 14. 14:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Drukkolok neked :) Hiszem,hogy minden rendbe lesz nálad is :) csak pozitívan kell hozzá állni és akkor csak jó történhet :) én is úgy vagyok vele,hogy a 7. héten mindent rendben talál a doki (szívhang,méretek) akkor már egy kicsivel nyugodtabb leszek...de igazából aki gyereket hord a szíve alatt soha nem lehet nyugodt még akkor sem ha már megszületett...:) onnantól jönnek csak a gondok :)
2012. jan. 15. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!