Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 honapja tragikusan hunyt el...

8 honapja tragikusan hunyt el a 13 eves kis fiam.2honapra terhes maradtam. Ha van valaki hasonlo helyzetben vagy tud tanacsot adni hogyan legyunk ilyen helyzetben, ne artsunk a babanak a sok siras es a banat mellett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Családomban előfordult ilyen, azzal a különbséggel, hogy már jött a baba, amikor meghalt a nagyobbik.

Az egyetlen amit tehetsz, hogy elfogadod ami történt. Nem gondolkozol a miérten, a "mi lett volna, ha" kezdetű mondatokat elfelejted. És nagyon sokat tervezel. Rendezd át a kicsi szobáját, fessd ki, foglald el magad olyan tevékenységekkel, amelyek a kicsivel kapcsolatosak.

De a legfontosabb, hogy fogadd el, hogy ez történt, ne küzdj ellene.

2009. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem és nagyon sajnálom ami történt!!!Igaza van az előttem szólónak.Csak annyit fűznék hozzá hogy semmi nincs véletlen és az sem hogy most jön neked a kis babó.Nagy erőt kívánok neked!!!!
2009. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is a legőszintébb együtt érzésemet kifejezni! Az én esetem kicsit más. Én 8 hónapos terhes voltam a lányommal, mikor tavaj egy tragikus kamion baleset következtében meghalt a Férjem! Én mai napig nem tudom magam tultenni rajta, és hogy őszinte legyek nem is nagyon akarom! A temetőbe mindennap kimegyűnk a kicsi lánnyal beszélek neki az apukájárol, igaz csak 6 hónapos de ennél többet tenni nem tudok, mert nem érti! Nekem mindenki azt sulykolta a fejembe, hogy "az élet megy tovább, meg kell tanulni nélküle élni"! Szóval nehéz ebben állást foglalni, de sztem sajnos sokan vagyunk hasonló helyzetben!
2009. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia


őszínte részvétemm igaz hogy nekem ne ma gyermekem halt meg hanem közeli nagoyn közeli hozzátartozók, amikor a nagyobbik lányommal várandós voltam a 9 hónap alatt 4 oilyan embert veszítettem el aki nagoyn nagoyn fontos volt az életemben.


a lányzón annyit észerevenni hogy sokkal érzékenyebb több törödést igányel, szerintem a sok szomorkodás és sírás miatt

2009. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem neked.Csak kitartást akartam neked kívánni, és sok erőt.Biztos vagyok benne hogy nem hiába fogant meg most nektek ez a pici baba, talán a sors keze van benne, és kis enyhülés az óriási fájdalmatokra.Bízni kell hogy ha kaptátok ezt az ajándékot egy ilyen szörnyű tragédia után, akkor meg is tartja egészségben a sors.Másra ne gondolj, hisz a fiadat úgysem tudod elfelejteni, vagy nem gyászolni, vagy nem siratni.Nyolc hónap nem elég erre, de ez a baba most akart mégis jönni.Sok-sok erőt nektek, és enyhülést a fájdalmadra.
2009. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! Most rendesen kisírtam magam.Amúgy is érzékeny vagyok. 18 hetes pocis.
2009. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon együtt érzek veled....

Az én kisfiam 1 hónaposan halt meg és 11 hónap múlva lettem babás.

A www.angyalokszulei.hu oldalon tudunk segíteni!Nagyon sokan vagyunk,akik átélték ezt a fájdalmat és azóta kisbabájuk született.Nagyon sok kismama is van!

Az oldalon van szakember elérhetősége is,aki sorstárs!

Nagyon sok erőt kívánok!

Ui:Talán a fiad küldte a kistesót,hogy egy kis fényt hozzon az életetekbe!

2009. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat,az elet megy tovabb csak nagyon nehez.
2009. máj. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!