Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kb a Sote II-n ha...

Mennyi kb a Sote II-n ha szülésznőt fogadok? Mennyit adtatok? Mennyit kértek?

Figyelt kérdés
Még csak 20 hetes vagyok de gondolkodom rajta. Dokim van, és szülésznőn is gondolkodok. Érdemes?
2009. máj. 26. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod?én fogadtam szülésznöt,20ezret adtam neki,.Gönczi Katalin nagyon jó.
2009. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dr. Sobel Gábor. Hozzá járok magánrendelésre, és nagyon nagyon jó. Akkor megéri szülésznőt is fogadni szerinted?
2009. máj. 26. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom rajta, bár azt hiszem megkérdezem a dokimat, kit ajánl. 16 hetes kismama
2009. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia. Milyen igazad van! Én is ezt fogom tenni! :)

Köszi:)

2009. máj. 26. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Dr. Sobel Gáborhoz járok, nála is szültem áprilisban. Tényleg nagyon jó doki. Még eddig senkitől nem hallottam, hogy hozzá jár, ezért örültem meg Neked és gondoltam írok.

Én is akartam fogadni szülésznőt, mert befektettek a 38. héten (toxémiám lett). Gondoltam ha már bent vagyok a kórházban nagy előny, mert megfigyelem a szülésznőket,akkor könnyebb lesz választanom. Aztán arra jutottam, hogy inkább megkérdezem a dokit kit ajánl, de mire odajutottam volna, rossz lett a CTG-m, s azonnali császárra volt szükség. Így választott szülésznőm nem lett és szegény Sobelt szombaton ebédidőben hívták be hozzám, úgy hogy ráadásul éppen szabadságon volt. Viszont negyed óra nem telt el és bent volt! A lehető legjobb dokit választottad :o)

Ha esetleg van kérdésed írj nyugodtan privátban!

2009. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon örülök hogy írtál!!! Én is jó dokinak tartom az eddigi tapasztalataim alapján és olyan jó hogy más is tud véleményt írni róla. Eddig nem nagyon hallottam róla itt a gyakorikerdesek.hu-n. Meg az is nagyon tetszik hogy mikor hívták, rohant be a korházba. Ez azért megnyugtat engem is, hisz tudom hogy számíthatok rá, és ez nagyon fontos.

A császár után bájárt hozzád megnézni mi van veletek?


Írnék én privit, csak nincs kint a "privát üzenet" ikon.


Gratulálok a picibabához! Nagyon boldog babázást kívánok!

2009. máj. 27. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, császár után is jött megnézni, azonkívül 3 hét elteltével begyulladt a jobb mellem, voltam a védőnőmnél, kaptam lázcsillapítót, de nem ment le a lázam semmitől 2 napig. Felhívtam (hozzáteszem pont május 1-e volt, hogy mitévő legyek, s mondta, hogy azonnal menjek a klinikára, mert pont ügyel.

Csinált ultrahangot, adott lázcsillapító injekciót, átküldött a csecsemősökhöz, hogy a tejkonyhán hátha kitudják nekem fejni és masszírozni. Ez nem használt, átküldött a radiológiára, ahol megultrahangozták a mellemet. Utána átküldött a sebészetre is a biztonság kedvéért.Szóval nagyon lelkiismeretesen foglalkozott velem akkor is. Mondta, hogy ha bármi van azonnal hívjam.

Hol van magánrendelője?


Inkább megadom az e- mail címem: pocsbetty@freemail.hu

2009. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam e-mailt! :)


Ani

2009. máj. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!