Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a gyulladáscsökkentő a...

Árthat a gyulladáscsökkentő a terhesség első két hetében?

Figyelt kérdés
Műtötték a fogamat, így Cataflamot szedtem kb. egy hétig, meg Algoflex Forte-t. Máj. 4-én jött össze a baba, a műtét május 11-én volt, tehát az első két hétben szedtem gyógyszert. Árthattam vele?
2009. máj. 26. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy ha így is sikerült teherbe esni és meg is tapadt az embrió, akkor nagy valószínűséggel nem ártottál. Én is szedtem antibiotikumot, mert nagyon csúnyán megfáztam, mellhátya gyulladásom is volt, ez zavart be a fog. gátló hatásába.. így estem teherbe. A doki megnyugtatott, hogy ha ennyi hatás ellenére megmaradt, csakis nagyon erős, egészséges baba lehet. Így is lett, makk egészséges a kislányom, 9 hónap alatt még náthás sem volt, pedig nálunk kész átjáróház van a 3 nagy tesó miatt :)) Jó egészséget, boldog babavárást!
2009. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. máj. 26. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindent vagy semmit van még. Ha nincs panaszod, nem ártottál. Én kb. 3 hetes kismama lehettem, amikor úgy fel voltam fázva, hogy erős antibiotikumot kellett rá szednem. Nem tudtam, hogy kismama vagyok, de mondtam a dokinak, hogy nem kizárt, mert próbálkozunk. Azt mondta, hogy ha nem szedem be az antibiotikumot, azzal többet ártok, mint azzal, ha beszedem. A gyulladáscsökkentő aligha árt neki.
2009. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!