Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes kismama vagyok. Ma a...

40 hetes kismama vagyok. Ma a doki azt mondta, h 2 cm-re nyitva van a méhszájam, cx 2220. Szombaton mintha a nyákdugó ment volna el, de nem biztos. Ha nyitott a méhszájam akkor az a nyákdugó volt? Mennyi időm van még a szülésig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Eza 2220 érték a következőt jelenti

a méhnyak meg van rövidülve 2 cmre, a külső és a középső pedig 2 centire nyitva. DE a belső méhszáj még zárt!



Nekem a 35.héttől volt totálisan kinyílva a méhszájam, mégis túlhordtam, és indítani kellett a szülést:)

2009. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Igazából bármikor szülhetsz most már:) Mivel 40 hetes is vagy... Örülj neki, hogy így ki vagy nyílva, mivel én 1 cm-es méhszájjal mentem be szülni, és 9 óra alatt tágultam 2 cm-re! Ennyivel már előrébb vagy, és fájások nélkül:) Kívánom, hogy minél hamarabb kibújjon a Picúrod, és minden a legnagyobb rendben történjen!


Jó egészséget, sok boldogságot!

4,5 hós kislány anyukája

2009. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is igy voltam 2 napot tulhordtam a kislányom, éjjel 11:50 kor elfojt a magzatviz, éjjfélkor kezdödött a fájás rögtön 5 percesek 12:15-re a korházban voltunk, 3 perces fájások voltak és hajnal 2:48-ra meglett a kislányom, tehát a magzatviz elfolyásától 3 óra mulva kezemben volt természetes uton szültem meg, előtte semmi jele nem volt, még joslo sem. szerintem számits rá hogy hirtelen megérkezik a kicsikéd, gyors szüláést neked is
2009. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és remélem tényleg könnyű szülésem lesz! És minél hamarabb. Ugyanis 24.-re, tehát vasárnapra voltam kiírva, de a doki az uh leletek alapján 2.-ra átírt. Igaz, nem tudom hogy h jött ki neki ez a dátum, mivel én is utána számoltam.


Mivel nyitott a méhszájam, hétvégén akkor a nyákdugóm ment el, vagy az még meg lehet úgy is ha nyitva vagyok?

És szexelni lehet még ilyenkor?

2009. máj. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!