Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten vette meg...

Ki hányadik héten vette meg az első babájának a babakocsit? és mikor kezdtetek el vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amint elkezdtem a harmadik trimesztert, onnantól kezdtünk vásárolni.
2012. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!csak a párom is azt mondja hogy az még korai hogy megvegyük a babakocsit meg nagyobb dolgokat.én már szeretném mert így könnyebb lenne.főleg anyagilag.mert engem is idegesít hogy még nincs semmije és attól félek mire jön valamit kihagyunk a listából.
2012. jan. 19. 08:10
 13/16 anonim ***** válasza:

16.héttől folyamatosan vásároltunk, ezt-azt, nem lehet mindent egyszerre.

Konkrétan a babakocsit a 20.héten vettük meg. Amikor a kislány kinőtte, eladtuk. Most újra babát várok, most vagyok 21 hetes, de már nézegetem a babakocsikar...

2012. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent a 34. hettol, kb 1 het alatt jott ossze kompletten minden, amire szukseg volt. Persze szules utan kiderult, hogy par dolog felesleges, par dolgot meg akkor kellett beszerezni.
2012. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 18 hetesen vettük meg a babkocsit. Én is úgy éreztem, hogy korai, de nem akartam kihagyni.Most már nem bánom. Az első kis ruhát a 12 hetes UH után vettem meg. A 18 hetes után megtudtam, hogy fiú, akkor ismét vettem pár darab bodyt és rugit. Karácsonyra kaptunk fürdőkádat, fürdőlepedőt, vízhőmérőt. Szintén 18. hét körül vateráztam egy bébiőrt.
2012. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 30. hetemben vettük meg a babaruhák, takarók nagy részét, a 32. héten a fürdőkádat, a kiságyat kaptuk ágyneműstől. Babakocsit most nézegetünk, de ezt még nem tartom fontosnak, pláne, hogy főként hordozni szeretném a picurt. A légzésfigyelőt kölcsönözni szeretnénk, ha megszületik (apuka első feladatai között lesz), most az orrszívón gondolkodunk egyelőre, mert én berzenkedem a porszívóra rakható orrszívótól. Kenőcsöket, pelenkákat pedig szintúgy a születése után tervezzük beszerezni pláne, hogy a babaápolószerek nagy részét kezdetben a gyermekorvos írja fel.

Magamnak még nem vettem semmit, majd a 36. hét után tervezem február első heteiben, nem vagyok túl kapkodós típus :)

34 h km

2012. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!