Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás állaga terhesség alatt?

Folyás állaga terhesség alatt?

Figyelt kérdés
16.hétben vagyunk!Kb. 2hete nyúlós nyákos folyásom!Szagtalan,áttetszô!Fôleg kis Wc-zés után van a wc papíron!Ez gond lehet vagy természetes?
2009. máj. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját tapasztalat.Édesanyám mondta,hogy neki minden terhességnél ilyen folyása volt végig.Már onnan is tudta,hogy babát vár:)Leginkább a tojásfehérjéhez tudná hasonlítani.3 terhessége volt.Nekem nincs ilyen,de már sokat hallottam erről.Szerintem normális. 20 hetes
2009. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 11. héten vagyunk és nekem is ilyen. Először meglepődtem, mert ugye az ovulációt jelzi a tojásfehérje szerű folyás, de aztán több helyen is olvastam, hogy ez normális. Szerintem nem kell aggódni, de azért majd én is megemlítem a 12 hetes uh-n az orvosomnak.
2009. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, de nem mindig fordul elő. Van, amikor tejszerű. Azt mondta a dokim, teljesen normális. Csak kissé nekünk kellemetlen...

22 heteske

2009. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is úgy vagyok mint az előttem szóló. Voltam dokinál, megvizsgált, a méhszáj zárt volt. Ritkán de előfordul, hol átlátszó hol tejes. De csak wc-papíron pisilés után 1-2 hetente egyszer.

21 hetes kismami

2009. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem, amióta terhes vagyok, egyáltalán nincs semmilyen folyásom, remélem ez nem baj! persze, örülök neki, de ha mindenkinek van, akkor lehet, hogy pont a hiánya jelent gondot?
2009. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: szerintem nem baj ha nincs folyás. Nem vagyunk egyformák, hallottam már olyat hogy nem volt folyás terhesség alatta. De ami késik nem múlik, lehet még lesz. Nekem is vannak szárazabb napjaim.

A 21 hetes kimami voltam (azt hiszem az előtted levő vagyok)

2009. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33 hetesen is van ilyen szagtalan, fehéres, átlátszós izémizéke, pisi után, minden nap. Mivel nem gyanús, én nem is foglalkozom már vele :)
2009. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!