Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél teáról kinek mi...

A málnalevél teáról kinek mi a véleménye? Valóban segít tágulni? És mikortol kell inni a 34 vagy a 36. héttől?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nekem a szülésznő a 36 héttől ajánlotta a homeopátiás bogyókkal együtt.

Este 11 kor elment a magzatvízem és éjfél után 18 percre megszületett a babám.

Igaz egész nap voltak enyhe fájásaim 15 pecenként, de el lehet viselni.

ja és egy varratom volt csak.!

Sok sikert!

HA kell a homosok akkor írj privátan. szívesen megmondom miket kellet szednem!

2009. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14:48 vagyok.

Nekem tuti hogy ezek segítettek!

könnyű szülést kívánok neked!

2009. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ittam a málnalevél teát a 36.héttől, a szülés napján fél óránként szedtem a megfelelő homeos bogyókat, 16 óra vajúdás után 5 perc alatt császárral kivették a babát mert nem tágultam... aki könnyen szül az bogyók nélkül is könnyen tágul-szül, akinek nehéz szülés van megírva az akármit is szedhet:)

14 hetes + 18 hós

2009. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én csak a 38. héttől ittam a málnalevél teát, de sajna 9 óra alatt tágultam komoly fájásokkal 1 ujjnyit!!! Így kaptam oxitocint és 2 órájára szültem meg, nekem nem segített:( Kívánom, hogy neked segítsen! Nem tudom van e valami hatása...


könnyű, gyors szülést!

2009. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott a málnalevéltea!36.héttől ittam,mégis a magzatvíz elfolyása után,15 óra vajúdás után született meg a pici fiam,császárral,mert nem tágultam!
2009. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!