Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babának ha...

Nem lesz baja a babának ha kicsit megfáztam? és mit csinálhatnék az orrfujással? 21 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. de nem értem az orrfújást. Vérzik, vagy mi?
2012. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem csak idegesit hogy folyik
2012. jan. 22. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, ez csak egy nátha. Szerintem ritka, hogy 9 hónap alatt valaki nem kap el semmilyen betegséget. Fújd csak az orrodat nyugodtan. Ha meg rosszabbra fordulna a dolog, elmész orvoshoz, van olyan gyógyszer, amit lehet terhesség alatt is szedni.
2012. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy utána bedugul
2012. jan. 22. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Jajj én is ebben vagyok most, iszonyatosan megfáztam és levegőt se kapok, gondolkodom rajta, hogy elmenjek e a dokihoz, mert úgyis azt mondja, panadol vagy rubophen :(

28 hkm

2012. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én még dokihoz se tudok menni csak hétfön, ugyan két helyen vagyok itt még dokim sincs
2012. jan. 23. 09:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen tengervízes orrcseppet mondtak,de aztán nem éltem vele.Ha már nagyon nem bírtam akkor szippantottan a Nozi nevű mentolos valamiből.Ezek mind vény nélküliek azt hiszem.Jobbulást!
2012. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tengervizes orrspray nagyon jó, DM-ben is kapható, azzal mintegy fellazítod a taknyot és könnyen ki tudod majd fújni. Fertőtlenít is, majd ha lesz babád, neki is ajánlják, csak persze babának valót.
2012. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat most kaptam rubofent vagy mi a nyavaját
2012. jan. 23. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:
A 28 hkm vagyok most vettem ezt a tengervizes orrspray-t Fluimare, majd elválik, hogy milyen lesz. Esetleg ha főzünk kamillateát és a gőz talán kicsit párásít a szobába és hátha nem dugul be az orrunk :)
2012. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!