Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is elbizonytalanodik a...

Más is elbizonytalanodik a kapcsolatában a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tökéletesen megvoltunk a párommal a terhességem első két hónapjáig.2 éve vagyunk együtt.Akartuk a picit,minden rendben volt.Azóta viszont megváltoztak az érzelmeim iránta.Ő is változott és úgy érzem nem akarom vele leélni az életem.Szeret nagyon,én is szeretem valahol,de már nem úgy.Sokat gondolok egy másik pasira,akit alig ismerek,mégis úgy érzem Ő kell nekem.Évek óta nem beszéltem vele,mert nem találkoztunk,mégis sokat jár az eszemben és vágyódok utánna.Még 3 hónap van a szülésig,tudom várnom kell még mindenképp azzal,hogy felvegyem vele a kapcsolatot,de nagyon szeretném.Közben a párom mit sem sejt,normális.Csak kihűlt a kapcsolatunk,nem érzem magam nőnek mellette.Van más is így,hogy a terhesség során elbizonytalanodik a kapcsolatában?Illetve a párja iránt érzett szeretetében,vagy a közös jövőben?
2008. ápr. 3. 13:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom hogy hormonok csinálják e ezt vagy nem de szerintem ezek nem normális gondolatok. Valamit kezelni kellene mert ha akartátok a babát akkor nem lehettetek rossz kapcsolatban és te lehet hogy csk most érzed ezt így hogy másra vágysz mert biztosan többet gondolkozol és nem tudod magadat úgy lefoglalni vagy lehet már nem is jársz dolozni és unatkozól és így a párodat hibáztatod hogy elhanyagól téged pedig nem. Csak ezek a hormonok meg a hisztis időszakok ezek ilyenek. Sőt vannak olyanok is akik eníhén depressziósak lesznek a terhesség alatt. Én mindenesetre azt ajánlom neked hogy várj amíg a baba megszületik és melásd minden helyre fog állni és akkor meg bánni fogod hogy hogy mertél ilyet feltételezni. Sőt az sem ártana ha apárodnak elmondanád hogy szeretet hiányod van,hidd el nekik sem könnyű lehet ők is ugyan így élik meg ezt az időszakot. Sőt még nekik el kell viselniük a mi hisztériánkat. tehát fel a fejjel és semmi rossz gondolat:-)

jó babavárást!

33 hetes kismama

2008. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipő!

3 hónapos vagyok, és mostmár majdhogynem 100% biztosan tudom, hogy nem akarok a pocaklakóm apukájával lenni többet. Nem tudom miért, de mindenkiből kihozza a babavárás szerintem az igazi arcát! Nálunk apuka egyáltalán nem viselt el egy hisztimet sem, pedig aztán a legkönnyebb eset vagyok, semmi rosszullét, semmi kívánás az éjszaka közepén, semmi komoly hisztéria. Ő inkább saját magával foglalkozik folyamatosan, és azt is megjegyezte (amikor mondtam neki hogy a dolog rólam fog szólni amikor szülök) hogy nem rólam, csakis a gyerekről. Hát igen! Minden várandós mama ezt szereti hallani! Hát, van hogy rosszul választunk, és azt hisszük majd ha megadjuk nekik amit szeretnének (esetemben a baba) majd minden rendben lesz... aztán mégsem. De inkább ne legyen igazi családja mint egy balhés... attól még lehet boldog gyerek!

2008. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!