Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire ismeri a Femibion...

Ki mennyire ismeri a Femibion 800 terhesvitamint? Ha most én ujra terhes leszek azonnal táppénz lesz egy mult béli dolog miatt végig. Kaphatok tgy-i segélyt, mert huzamosabb ideig táppénzen voltam! Szurnom is kell magam tronbózis gyanu miatt!

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én azt szedtem a 12.hétig.13.héttől pedig a femibion400-at szedem.Nekem nincs gondom vele.Nem hízok tőle,nincs hányingerem stb.

20+1

2009. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A táppénzen töltött idő nem befolyásolja tgyásra, gyedre való jogosultságot.
2009. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom,a legjobb vitamin.

Nincs tőle étvágyam,semmit nem híztam,és hányinger se gyötör.

Igaz az ára húzos,de megéri.

Ami még jó,hogy külön jódot és folsavat is tartalmaz.

12.hétig a 800 ajánlott.13.héttől meg a 400.

2009. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok!Mást kell szedni mellette?
2009. máj. 29. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem kell mellé semmi más.Ahogy előttem írták,van benne jód és folsav,míg sok más magzatvédőben nincs.A 400-as még tartalmaz halolaj-koncentrátumot.Az igaz,hogy drágább mint más vitamin,viszont lehet mire vennél külön jód,folsav,halolaj bogyókat,ugyan ott lennél árban.
2009. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!