Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre kórházban szeretnék...

Szent Imre kórházban szeretnék szülni! (Gátvédelem miatt). Esetleg valaki, aki ott szült ajánlana egy jó szülésznőt/orvost, aki jártas a gátvédelemben? Úgy hallottam a beöntést sem mindig csinálják, de ha kérném, milyen érzés? Kellemetlen?

Figyelt kérdés
Szent Imre kórház(gátvédelem)
2012. jan. 25. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Beöntés: Én is attól féltem a legjobban, nem is szüléstől. :DD Soha nem kaptam elötte, és nagy parám volt. Én azért kértem 8nem volt kötelező), mert féltem, hogy ahogy nyomok bekakilok majd.

Nem is volt nagy cucc, a kitolás ezerszer rosszabb volt, de lagalább nem kaksiztam be. Pedig tök olyan érzés az egész tolófájás, mintha kakilni kellene.

Ne parázz tőle.

Gátvédelem: azzal szültem, de kicsit vágni kellett, hogy ne repedjen, remélem most másodszorra már azt sem kell majd. nem éreztem, mert kértem EDÁt és a varrást sem. utána 2-3 napig nem volt kellemes, de hamar elmúlt.

De én a MÁVban szültem.

2012. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A húgom dr.Bálint Balázsnál szült tavaly januárban.Nem jött össze a gátvédelem,sőt a doki jó nagyot vágott neki,még húsvétkor(!!) is szenvedett vele:(

Én áprilisban szültem,egy darabig én is oda jártam,de nagyon elment a kedvem a kórháztól,ezek után,ráadásul a fogadott szülésznő,sem volt vmi segítőkész,és az is kicsit zavaró volt,hogy még az apuka sem vehette kézbe a babát.

Úgyhogy én a 6.hónapban átmentem egy Szent István-ban dolgozó doktornőhöz,és abszolút nem bántam meg.Gátvédelemmel szülte,beöntés nélkül,csodás élmény:)Utána sokat segítettek a szoptatásban is,és apa is jöhetett bármikor a picihez:)Második babánál is biztosan ott szeretnék szülni:)

2012. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem. Dr. Tasi Róbertnél, nagyon ajánlom. Gátvédelemmel. Támogatja, de ha szükséges a baba és a mama érdekében, akkor vág. Magánrendel is.

A beöntést magát kicsit sem lehet érezni, utána olyan, mintha hasmenésed lenne picit, elmész a vécére, és folyik ki a kaka együtt a vízzel. Szerintem egyáltalán nem rossz. Én kaptam, nem tiltakoztam ellene. Azért is jó, mert másnap nem kellett nagyvécéznem, mert ugye nem volt mit, így egy nappal később kellett erőlködnöm. Azért csak egy napja szültem akkor..

2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!