Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, amikor először...

Milyen érzés, amikor először mozdul meg a baba? Honnan ismerem meg, hogy az tényleg az Ő mozgása volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem általában az anyukák föleg elsö babások napokig gondokkodnak hogy ez most akkor az?


nem elöször mozdul meg ö már mozog bent ezerrel, de ekkor érzed elöször.


nem sok csak mintha belülröl kicsit valaki piszkálná a hasadat. pl kisebb bélgörcök is lehetnek ilyen érzés, vagy a puki mikor megy a beleidben. de rendszeresedik. majd másnap is érzed. mindig egy bizonyos pozicióban (pl én mindig ülve érzetem) aztán már tudod hogy pl kaja után ülve jönni fog az érzés és ez a baba. akkor visza gondolsz mikor volt ez az érdekes érzés és rájöszz már egy hete érzed.

2012. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én először olyannak éreztem mintha egy kis buborék ki durrant volna.mondta is a védőnőm hogy elsőnek ilyen lesz.de aztán egy hét múlva már nem tévesztettem össze semmivel tudtam hogy a baba az mert erősebbek lettek a mozgások!19hkm
2012. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt az első babómnál, mint amikor tudod valamilyen izmod elkezd magától rángani. Vagy mikor a szemhéjad. Csak ezt érzed, hogy az alhasadban történik és mégis más kicsit, tudni fogod azonnal, hogy ő. Vagy pl arra is hasonlít kicsit mikor egy buborék pattanna a hasidban.összehasonlíthatatlan és csodálatos érzés. Én most 12hetes vok és már érzem akkor ha mondjuk leguggolok és összepréselem a hasam:) Onnantól h megmozdul, igazán fogod élvezni a terhességet!Minden jót nektek!
2012. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is napok óta érzem a bugyborékolást a hasamban :) Ha fekszem a hátamon vagy az oldalamon, akkor érzem a legerősebben. Napközben annyit teszek-veszek, hogy tudatosan nem figyelem. :)

18 hetes km

2012. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet-e nyilaláshoz,vagy kis szúráshoz hasonló ez az érzés? Ehhez hasonlót éreztem először a hasam alján aztán pár nap múlva a hasam közepe felé és még csak 13 hetes vagyok.
2012. jan. 23. 11:16
 6/8 Grófházy ***** válasza:

sztem nem nyilaló érzés. Án 19 hetesen érzetem először,olyan volt,mint mikor sokat iszok hirtelen,és kortyogott a hasam.

AMikor ültem,akkor meg inkább olyan gyenge izomrángáshoz hasonlítanám.

Aztán ahogy nő és erősödik a manó,egyre egyértelműbb lesz :)

Sztem a 13. héten még nem érzed,főleg ha a lepényed a mellső falon tapad.

2012. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nyillalás szúrás nem jellemző, illetve én is szoktam nyillalást érezni, de az nem mozgástól szerintem. Ez fájdalommentes és inkább ténlyeg ilyenkis pattogás.
2012. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Énis 19 hetesen éreztem, mintha izom rángott volna a hasamon. :D Most 21 hetes vagyok, és napi többször is ébrednek a pöttömök, főleg ha kajaidő van. :D

Lehet korábban is voltak jelek, de nem nagyon foglalkoztam vele, úgyse lehet megmondani, hogy most az mi. De ez az izomrángásos dolog elég egyértelmű volt! :)

2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!