Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárral fogok szülni....

Császárral fogok szülni. Ajánlanátok Dunaújvárosban szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit fura a kérdésed.Ha tudod,hogy császárral fogsz szülni,akkor nyilván egy doki mondta neked akihez jársz,tehát ő fogja végezni a beavatkozást.Ha meg te eldöntötted,hogy császárral fogsz szülni akkor el kell,hogy szomorítsalak,Pesten a magánklinikák vállalnak ilyen dolgokat többszázezerért.
2012. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha mindenképp magyarázkodnom kell, akkor elmondom, hogy az epilepsziám miatt a neurológusom javaslatára fogok császárral szülni és nem azért, mert úri kedvem úgy diktálja.
2012. jan. 28. 15:22
 3/7 A kérdező kommentje:
A jelenlegi nődokimról meg nem nyilatkoznék...
2012. jan. 28. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell mindjárt lehurrogni az elsőt. Honnan tudhatta volna, hogy neked mi bajod van...
2012. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szia! Én a Barna Andrist ajánlom neked ha mindenféleképpen Dunában szeretnél szülni. De én úgy döntöttem, hogy egyik Dunaújvárosi dokiban sem bízom és Székesfehérvárra járok. Teljesen másképp bánnak az emberrel és jobban odafigyelnek.
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Anikó! Köszönöm!

Igaz, miért kell rögtön lehurrogni. És miért is kell rögtön azt hinni, hogy ok nélkül szülök császárral???

Na, mindegy...

2012. jan. 28. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de egyre több ilyet hallani, hogy 'divatból' császárral szülnek.
2012. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!