Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sima laborvizsgálatot és a...

A sima laborvizsgálatot és a vércsoport szerológiai vizsgálatot egy vérvételből meg tudják nézni, vagy 2x kell menni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég egy vérvétel, csak ilyenkor nem egy kémcső vért vesznek le. A vércsoportot nálunk a Véradó állomáson nézik meg és az eredményért is oda kell menni. Amikor terhes voltam akkor az egyik kémcsőnyi vért a kezembe nyomták, hogy vigyem el a Véradó állomásra. Egy pár éve a lábműtétem miatt megint kellett vércsoport, azóta annyit fejlődtek (valaki zokon vette, hogy a beteget járkáltatják a vérrel), hogy a laborosok viszik át a vért a véradóba.
2012. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert a sima labort máshol (más városban) szerettem volna megcsináltatni, de a vércsoport vizsgálatot csak Egerben lehet.
2012. jan. 29. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

ha máshol akarod megcsinálni, akkor 2x vesznek. :)

de mi ennek az értelme?

2012. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért mert ahol a sima labort csinálják még mennem kell másik dokihoz is és így együtt a kettőt lerendeztem volna, de így még külön mennem kell Egerbe is a vércsoport vizsgálatra
2012. jan. 29. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

de nem küldik át a mintát?

nekem is átküldték még az afp-t is :O

2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rá fogok kérdezni mindenféleképpen, nem mennék 2x ha nem muszáj
2012. jan. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!