Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai UH-ra kell mennem,...

Genetikai UH-ra kell mennem, mert találtak a baba szívén valamit. AFP-m 0.66 lett ami szerintem jó, nem értem mi lehet a probléma. Lehet, hogy a kórházi UH téved?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
arra nem emlékszem konkrétan, h ráírták e a súlyomat, nekem 2,1 lett az eredmény, de a kötelező 18 hetes genetikai (amin minden rendben volt) után lett ugye ez az eredmény, de a doki (annak ellenére,h határértéken belül van) azt mondta, h 2 felett meg már emelkedettnek (1 alatt meg alacsonynak) számít még 2 genetikai uh-ra küldött, biztos, ami biztos alapon, hála az égnek nem találtak semmit, de az eredmény nagyon eltérő lehet, ha az afp-t 16. hét előtt, v után lehet, lehet csak elszámolták, mindenesetre nagyon szurkolok, és ne aggódj, nem hiszem, h baj lehet a babádnál!! boldog babavárást 35 hetes kismami
2008. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,van -e összefüggés, de a súlyból számítják ki,plussz az átlagból,meg nézik az életkort is,áááááááá,nem érdemes idegeskedni rajta,persze ki kell vizsgálni,az a biztos,egy kismamának csak úgyis az a megnyugtató.
2008. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!