Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak a kövérebbeknek vagy a...

Csak a kövérebbeknek vagy a kis súlyfelesleggel rendelkezőknek lesz terhességi csikjai, a vékonyaknak pedig csak a köldöke alatt egy kis csik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

167 cm magas és 53 kg vagyok!Nem vagyok kövér!

De tiszta csikos vagyok!A hasam a mellem még a combomon is van pár csikocska!

Szoktam mondogatni zebra lettem!:) Eleinte zavart de már megszoktam!Pedig terhesség alatt sem hiztam sokat!

2012. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem, senki nem veszi sértőnek a "kövérebb" kifejezést, de ez az igazság, egyébként, a kérdés rám vonatkozik. 160 cm-hez 84,5 kg vagyok jelenleg 2. babát várom 22 hetes vagyok és az 1. baba után 1,5 hónapra estem teherbe, igy szinte minden rajtam maradt még, de az eredeti súlyom is 65-70 kg között mozog! ezt csak azért irtam le, hogy ne tűnjek bunkónak. egyébként nekem kb. az utolsó 2 hétben jelentkeztek a terhességi csikok, pedig addig csak 1db volt.
2012. jan. 30. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a csíkok a bőr hirtelen kinyúlásától keletkeznek, semmi köze a súlyunkhoz. Én minden nap kentem a pocimat bőrpuhító testápolóval, és egyetlen icipici csíkocskám lett csak. Bár sokan mondják, h a krémezés se számít, hanem, h kinek milyen a bőre. A vége felé a mellemet is kentem, de az sokkal hirtelenebb nőtt meg (mikor beindult a tej), így az alul tiszta csíkos lett.
2012. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem a súlyfelesleggel függ össze, hanem a bőröd rugalmasságával.:)

Én 8opár kilósan kezdtem a terhességet, 90 voltam, amikor szülni mentem és nincs egyetlen terhességi csíkom se.


Anyum 7 gyereket szült és neki sincs egy csíkja sem. Az első gyereknél 50 kg volt az induló súlya... a hetediknél meg már bőven 80 körül (vagy több).


Ellenben unokatesóm kb 60 kg volt, amikor terhes lett kb 168 centivel és neki teli van csíkkal a hasa... pedig 20 éves, tehát még csak az életkorral sem függ össze.

2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fura! pedig tapasztalatom szerint a környezetemben, nincsen csikjuk a vékony testalkatúaknak, viszont ducibbaknak igen. én is kentem, sima extra száraz bőrre garnier testápolót meg még kimondottan ez elleni krémet is és nem hsznált egyáltalán.
2012. jan. 30. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kövér, de azért sovány sem. Egy db csíkom sem lett, pedig csak sima testápolót használtam.

Bocsi az off-ért, de már az első alkalommal teherbeestél?

2012. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se voltam sovány mikor terhes lettem.1-2 csíkom lett a végére de szépen el is múlott,pedig nem kentem semmivel mikor terhes voltam.Ennek semmi köze a súlyhoz.
2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szia moira!


ismerjük egymást! és valószinű igen, elsőre teherbeestem!

2012. jan. 30. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök jó, ezt a részletet még nem is tudtam :))) Nagyon ügyesek vagytok akkor :)
2012. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a kezdeti súlynak a csíkok kialakulásához.Inkább a bőrtípus,ami meghatározza+ a rugalmasság.Nekem azért volt "szerencsém",mert az én bőröm a korábbi állandó súlyingadozásaim miatt rugalmasabbá vált így "észre sem vette",hogy a baba miatt nő a pocak :). Nekem így egy darab sem lett;ettől függetlenül kenegettem spec. olajjal igaz már csak az utolsó 2 hónapban.
2012. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!