Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hadjam abba az elevit szedését...

Hadjam abba az elevit szedését? 10 kg-ot híztam 23 hetes vagyok, nem indultam súlyfelesleggel!

Figyelt kérdés
A dokim diétáztat,amit be is tartok,mégsem tudom tartni a súlyom!A doki meg már a 20 hetes vizsgálatnál kórházzal fenyegetett,mert rengeteget híztam!Én már félek egy hét múlva visszamenni,mert félek bedug a kórházba!Én már nem tudok másra gondolni,hogy mitől hízhatok..
2008. aug. 11. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én súlyfelesleggel kezdtem és 17kg híztam összesen. 20hetesen hagytam abba a terhesvitamin szedését,az orvos utasítására, és diétán voltam végig.
2008. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én a 23. hétre 7 kilót híztam, rajtam se volt felesleg a terhesség előtt. Én is szedek elevitet, de csak 3 naponta, nekem nem jutott eszembe hogy abba hagyjam emiatt, mondjuk nekem nem is mondta se a doki se a védőnő hogy sok lenne, pedig most vagyok 26 hetes és megint híztam 4 kilót.

Ez nem rengeteg hízás szerintem és nem kéne emiatt diétáztatnia ha minden rendben van egyébként veled meg a babával.

2008. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem eszel többet mint kéne? Lehet, hogy még az a kalória is sok neked ,amit megeszel. Bár nem ártana, ha abbahagynád az Elevitet, azt mondják egy szem egy kiló. Több embertől hallottam dícsérni a Hipp Natalt, attól senki nem hízott még, legalábbis azokból akiket én ismerek.
2008. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem eszek többet,mondom tartom a diétát!Így is gyakran érzem úgy,hogy éhezek...
2008. aug. 11. 14:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23 hetes vagyok. (pontosan: 23+5) Ma reggeli állás szerint +8kg-mal vagyok több. Nem eszek többet, mint kellene, mégis napról napra egyre többet mutat a mérleg.Vitamint sem szedek, mert sok a zöldség és a gyümi. Mindenki máshogy hízik. Nem vizesedsz? Nekem dagad a lábam...
2008. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia, Én 3 hósan hagytam abba az elevitet mert már 6 kg-nál jártam.Akkor picit abbamaradt a hízás, de sajnos még az elevittől sem hízik mindenki...picit tett rá.Olyan alkat vagyok, meg úgy tünik te is, hogy a hormonok hatására hízol.Én hetekig dinnyén és meggylevesen éltem persze a ditéás változattal és mégis híztam.Viszont egy idő után már nem fog érdekelni.Mot 39 hetese vagyok és 19+ van rajtam de mindenki azt mondja milyen keveset híztam...hát nem tudom :o)

Remélem ahogy jött úgy megy le minden eggyes kg majd :o)

2008. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem igazán dagadok,max ha pár órát sétálok,akkor a lábfejem,meg a kézfejem,bár a kézfejem olyan mintha meglenne dagadva,de lehet a hízás miatt..

Megtagadhatom a kórházat ha arra kerülne a sor?

2008. aug. 11. 14:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja a dokim már csináltatott toxémia vizsgálatot is a hízás miatt,de hála az égnek jó lett,csak jól megrémísztett vele..
2008. aug. 11. 14:34
 9/17 anonim ***** válasza:

A helyedben ígéretet tennék, hogy hetente megyek védőnőhöz vizelet vizsgálatra, hogy van-e fehérje a vizeletben meg vérnyomásra mert tényleg iszony lehet az 5. hónaptól kórházban lenni.

Ez van, régen miért nem azvart sebnkit, hogyha sokat hízott egy nő?

2008. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem, miért riogatják ennyit a kismamákat! Van aki többet hízik, van, aki kevesebbet, miért baj ez? A nagynéném 47 kg-mal kezdte az első terhességét, felszedett 25 kg-t, de már négy hónappal a szülés után megint 49 kg volt.

Ha odafigyelsz a táplálkozásra tényleg meg mozogsz rendesen, akkor nem lehet baj! Megértem, hogy féltenek minket, hogy ne hízzunk sokat, ezért tényleg oda kell figyelni a kajára, de miért okoznak bűntudatot úgy is, ha tényleg mindent megteszel, hogy ne hízz meg?

Egyébként megoszlanak a vélemények... a védőnőm esküszik rá, hogy vitaminoktól nem lehet meghízni, én hiszek neki. 20 hetes vagyok, 7 kg plusszal, de a férjem szerint gyönyörű kismama, engem csak ez érdekel:)

2008. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!