Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen a 29,6 mm...

7 hetes terhesen a 29,6 mm petezsák normális?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódok. A doki semmit sem mondott. A papíromon szó sincs szikhólyagról. Ennyi van rajta: "Terhesség bizonyított, 29,6mm ép petezsák, grav.s 7. " Meg 2 beutalót kaptam, 1 vérvétel, 1 Belgyógyászat. Félek, mert azt olvastam, hogy ez túl nagy és már kéne lennie szikhólyagnak. Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. febr. 1. 07:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

Igen, kéne lennie, de kérdés,hogy a dokinak milyen gépe van. Lehet, hogy ott van, csak nem látja.


Nem tudod véletlenül te magad, hogy mikor fogant? Akkor tudnánk a pontos korát. (mert ugye a doki csak a méretből tud kalkulálni)

2012. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülye!!!!!! Keress minél hamabarbb másik orvost! Azt meg sem kérdezted tőle miért adott papirt abortuszra?
2012. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

Úristen!! Most olvasom, hogy mi van... Gyorsan válts dokit.

Én ahogy elképzelem az történt, hogy: A doki szerint ebből már nem lesz baba és ezért automatikusan abortuszra írt. De b@sszus! Mi van, ha téved?! Ezt, hogy képzeli. Ez nagyon durva, amellett, hogy emberileg is undorító amit művel.

2012. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap 1ütt voltunk a férjemmel. Mikor mondtam, hogy nekem ez a papír nem kell, mert meg akarom tartani, annyit mondott, hogy: "Elnézést" Nem tudom miből gondolta. Csütörtökön van rendelés a másik orvosnál. Addig várnom kell és aggódhatok. :(
2012. febr. 1. 09:59
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
Jaj Istenem, ez nagyon durva. Sajnálom, hogy ennyi idegeskedést okoznak neked, kicsit próbálj pihenni, kikapcsolni, és abban bízni, hogy csak simán egy idiótát fogtál ki. Drukkolok nagyon, és ha esetleg van eredményed, és kedved, írd meg, hogy mi lett a történet folytatása! :)
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudok megnyugodni. Már minden kész lenne, csak a babóca hiányozna.Másoknak összejön és nem kell nekik. Olyan igazságtalan. A munkahelyemen is szólni akartam, de így nem hiszen, hogy szólok csütörtökig. Éjszakára megyek, lesz min gondolkoznom. Remélem tényleg szimplán csak szétszórt az orvos. Úgy vágyom már rá. Ha tudok valamit, írok. Köszönöm mindenkinek a biztató válaszokat. :)
2012. febr. 1. 10:09
 17/34 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, ha ennyire szétszórt ez az orvos, akkor simán benne van a pakliban, hogy ott a baba, látszódik is, csak éppen ő nem írta rá a leletedre.
2012. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Erre garázdálkodik egy hobbi lepontozó?
2012. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Egy mi?
2012. febr. 1. 12:09
 20/34 anonim ***** válasza:

lepontozó :)


Látom, hogy mindenkinek 64%osan hasznos a válasza. Többi kérdésnél is most hasonló %ok vannak. Gondolom valaki ész nélkül nyomogatja a "nem volt hasznos a válasz" gombokat. De, hogy miért jó neki? Azt nem tudom

2012. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!