Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen a 29,6 mm...

7 hetes terhesen a 29,6 mm petezsák normális?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódok. A doki semmit sem mondott. A papíromon szó sincs szikhólyagról. Ennyi van rajta: "Terhesség bizonyított, 29,6mm ép petezsák, grav.s 7. " Meg 2 beutalót kaptam, 1 vérvétel, 1 Belgyógyászat. Félek, mert azt olvastam, hogy ez túl nagy és már kéne lennie szikhólyagnak. Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. febr. 1. 07:17
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Biztosan nem talál jobb szórakozást. :)
2012. febr. 1. 12:17
 22/34 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom tanácsolni,hogy nézesd meg magad egy másik orvossal!
2012. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy vagy? Voltál másik dokinál? ÍRJ!
2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Hu de elkestem a valasszal. :( Ne haragudjatok erte. Minden rendben volt, csak egy dokivaltas kellett. Azota van egy 3 honapos tunderi kisfiam. A csaszarmetszesnel sajnis voltak gondok, halva szuletett igy ujra elesztes tortent. Perpillanat is korhazban vagyunk :(
2012. dec. 28. 21:38
 25/34 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Uuh... Nem semmi. Örülök, hogy csak a doki volt idióta és mégis terhes lettél. :) Most írnám boldogan, hogy gratulálok, jó egészséget, stb. Persze nem a jókívánságokkal van a probléma. :( Mi történt a babáddal? Azóta is kórházban vagytok? Nekem is 3 hónapos a kicsim, szintén császáros, de szerencsére semmi baja. Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem örülhetsz felhőtlenül a babádnak! Kívánom, hogy mielőbb otthon lehessetek egészségesen, boldogan!!!

2012. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Oxigen hianyos volt, kotottek azizmai es van affect achnoenk is. Voltunk mar otthon is de nem sokat. Jarunk fejlodesi nurologushoz, tornakra hordjuk, korhazat jarunk. Volt mar calici vius, reflux, szivzorej, gyomorsav problema, verszegenyseg es minden amit el lehet kepzelni. Most ugy nez ki tudogyulladas. Nem ertem, hogyan, pedig rettentoen vigyazunk ra :(
2012. dec. 28. 22:54
 27/34 anonim ***** válasza:
Minden jót nektek,kivanom hogy rendbejöjjön hamar a kislegény,és egészseéges legyen!
2012. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol,megkérdezhetem egyébkéne,hogy mindezt a születése körüli dolgok okoztak?
2012. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos o ennyire beteges.
2012. dec. 29. 21:51
 30/34 anonim ***** válasza:

Remélem mihamarabb meggyógyul a kicsi!

Most mekkora?Dokik normálisak ugye?

Kitartást nektek!

2013. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!