Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok a munkahelyeme...

23 hetes vagyok a munkahelyemen még nem vették észre hogy terhes vagyok. Mondjuk elég pici a hasam. Tietek mekkora? mikor mondjam el ha nem veszi észre senki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

22 hetes vagyok, nekem már elég nagy, 95 cm kb a körfogat, le sem tagadhatnám. Nem vagyunk egyformák. :)

Szép napot!

2009. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 hetesen szóltam:)
2009. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mondod el? Onnantól él a védettség, nem rúghatnak ki, ha határozatlan s szerzid.
2009. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

én 9 hetes vagyok, kezd látszani.

szerintem szólj, h terhes vagy, úgysem úszod meg, és korrektebb is szerintem, mintha észreveszik rajtad

2009. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen mondtam el a fönökömnek, de aki nem tudja az még nem vette észre most 25 hetes kismama vagyok.
2009. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,nem értek egyet a 3. válaszolóval, mert a terhesség legelejétől védve vagy, nem függ össze azzal mikor mondod el!
2009. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el! szemrehányást fognak tenni, talán már így is, ha normálisak, merthogy kíméltek volna, stb, mondom, ha normálisak.mit dolgozol amúgy? -mert ha fizikai terheléssel is jár, akkor főleg mondd el, nehogy gond legyen, hogy olyat csinálsz,, amit nem kéne!
2009. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmmm...Nem mindenkinek kell tudnia,de a fönöködet mindenképp tájékoztasd.Sok esetleges bonyodalomtól és kinos percektől kiméled meg magad,ha a fönököd minél hamarabb tudja.Már túl vagy a félidőn:)Megillet a könnyitett munka,és nem tudom hány alkalommal de az orvosi vizsgálatokra is igazoltan tudsz elmenni,ha az munkaidőbe esik,jobb lenne ha utána néznél milyen jogai vannak a dolgozó kismamának.Arról meg nem is beszélve,hogy ha ne adj isten rosszul lennél,akkor is megértőbben néznének rád,ha tudják babát vársz.Ez nem szégyen.
2009. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a mikortól jár a védettség dologgal vigyázni kell.

A munkáltató érvelhet azzal, hogy nem tudott a terhességről ....aztán lehet vele pereskedni. Nem egy ilyen eset van.

A legbiztosabb egy szemétláda cégnél, ha írásba adod. Gondolom, ha normális cégnél dolgoznál,már szóltál volna. Magyarországon kevés a normális cég.

Ismerősömet pld kirúgták, pedig ügyvédnél dolgozott és közölték vele, hogy nem ezt várták tőle és ez egy nagyon szemét húzás volt és nem nézte a cég érdekeit.....

2009. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14:19 es ..és mit szóltak hozzá hogy olyan későn
2009. jún. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!