Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamilyen tipp esetleg...

Valamilyen tipp esetleg nagyon erős gyomorégésre?

Figyelt kérdés

A 25. hétben járok, és borzasztóan ég a gyomrom. A Rennie már nem sokat használ, nem tudom, van valami, ami beválhat?


Előre is köszönöm! :)


2012. febr. 1. 21:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A tej tünetileg azonnal kezel, de akár az ellenkezőjét is kiválthatja, tehát még több savat fog termelni. Ha mégis kipróbálod, akkor inkább langyosan és a kék-et (1,5%-os).

A sómentes étkezés is segít, ahogy az első írta. Talán ennyire nem kell drasztikusan, de figyelni kell rá.

A víz és a kamilla tea is enyhítheti. Én reggelente egy pohár borsmenta teát szoktam inni üresen.

Sok mindennel próbálkoztam már én is, de hogy őszinte legyek, a legnagyobb megkönnyebbülést az hozta, ha reggel randiztam kis Vukkal. A többi mind csak egy időre enyhítette a dolgot.

2012. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ó, a hányást már nem igazán szeretném, a terhesség ezen részét megfogadtam, hogy lezárom, mikor a 17. héten utoljára vettem fel vele a küzdelmet. :)))


Köszönöm a tanácsokat, végül is ma teázgattam (kamilla), és most először még nem égett egyáltalán. Jó lenne ha így maradna, de majd nyugtával dicsérem a napot! :)

2012. febr. 2. 13:37
 13/15 anonim ***** válasza:

szia!

Én sem önszántamból játszottam Vukkal. :))

Megállítani sem tudtam volna. De sajnos tényleg akkor könnyebbültem meg.

Milyen szupi lett volna, ha a 17. héten már elfelejthettem volna ezt a "furfangos kis állatot".....

Az elsővel totál végig, most pedig olykor-olykor még.

30hkm

2012. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jaj te szegény... :/ Kitartás Neked, nincs már olyan sok hátra, és babázhatsz! :)
2012. febr. 3. 14:00
 15/15 anonim válasza:
A Quamatel nevű tabletta terhesség alatt is szedhető. Étkezés előtt vettem be. Én egyébként is gyomorégéssel szoktam küzdeni. Terhesség alatt meg aztán....
2012. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!