Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szükséges szülés...

Szerintetek szükséges szülés után a hasleszorító öv/bugyi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szükséges, de nagyon sokat segíthet!
2012. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne, mivel sokan azt mondják, hogy ha nem szorítom le, akkor úgy marad. De sokan azt is mondják, hogy nem kell leszorítani, mert a bőrnek magának kell visszahúzódnia és ha tartja valami, akkor a bőr megereszkedik, mivel azt "érzi", hogy nem kell magát tartania. Szóval eddig az én közvéleménykutatásom 50-50%-os. Így nem tudom, hogy kinek lehet hinni.

31 hkm

2012. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is pont emiatt kérdezem. Ezt is, azt is olvastam és nem tudom mivel tennék jót.
2012. febr. 3. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó szolgálatot tesz!Én megint fogom majd használni

,mert a hasam szülés után 4 hónappal újra a régi volt!és nekem fontos hogy jól nézzek ki!Sztem az eredeti méretedet kell venni nem nagyobbat ez a lényege!

2012. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A bugyi vagy az öv a jobb? Linkelnétek, hogy kinek milyen volt/van?
2012. febr. 3. 11:20
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Én annyira görcsöltem,hogy nem bírtam elviselni.. Amúgy szerintem például 3 gyerek után nem fogsz úgy kinézni mint előtte. Nekem is maradt kis hasam. És? Akkor? Apa így szeret.Attól még igényes és csinos vagyok.
2012. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsovel hasznaltam, szules utan egy honappal mar lapos volt a hasam. A masodiknal is hasznalni fogom. Nekem ilyen tepozaras ovem volt, amit nappal hordtam 2-3 oran keresztul.
2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti. Senki nem állította, hogy aki nem hord ilyet az nem csinos és fog tetszeni a férjének.

De amit lehet miért ne tehetnénk meg azért, hogy visszaálljon minden az eredeti vagy legalább hasonló állapotba? Szerintem nincs ebben semmi rossz.

2012. febr. 3. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ket gyermekem van, hasznaltam tepozaras ovet mindket szules utan par hetig. Nem volt rajtam egesz nap, csak 2-3 orakat, utana levettem, ha eszembe jutott, akkor ismet felraktam.

Nem tudom, hogy ettol-e, vagy sem, de teny es valo, hogy nekem szules utan csak par napig volt valamennyi pocakom, utana szinte teljesen lapos volt mar a hasam. A bornek kellett tobb ido, hogy visszahuzodjon, de konkretan nem voltam pocakos mar az elso hetekben sem.

Akkor persze meg nem kezdtem tornazni, vartam az edzessel, de miutan el lehetett kezdeni azutan ugyanugy visszakockasodott a hasam, mint szulesek elott volt.


En a helyedben kiproblnam, szerintem vesziteni valod nincs.

2012. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Disi ***** válasza:
Én is vettem, de nekem nagyon kényelmetlen volt, így nem használtam (császároztak). A dokim nem ajánlotta, azt mondta úgy nem dolgoznak az izmok ha hordom. Viszont hosszabb autóútra ajánlotta, de oda meg ki indul újszülött babával? Ez biztos genetikától is függ, úgy mint a terhességi csíkok. Rajtam maradt 5 kg szülés után, és rólam nem olvadt le szülés után, most 7 hós a babóm. Van egy barátnőm, neki 4 hós a babája, de már 1 hónappal szülés után alig volt hasa, és minden plusz leolvadt róla.
2012. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!