Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete nincs étvágyam, nektek...

2 hete nincs étvágyam, nektek is van hasonló gondotok? 28+4 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem annyira nincs etvagyam hogy fogytam is egy kg.-t az utobbi honapban(29 hetes),amugy pedig osszesen harom kilot hiztam.Elso terhessegem is pont ilyen volt ebbol a szempontbol,osszesen hiztam nyolc kilot amibol harom volt a gyermek +magzatviz stb.Es laboreredmenyeim allandoan azt mutattak mintha alultaplalt lettem volna,meg szegyelltem magam a vedono elott.Amugy a babara nincs kihatassal,elveszi o tolunk amire szuksege van...
2009. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor meleg volt arra fogtam,de most nemtudom miért nincs étvágyam! Ha egy kicsit is eszek már úgy érzem mintha teleettem volna magam és elég kellemetlenül tud feszülni a pocim:( Kb 4kg-ot híztam eddig,de a pocimra azt is. Nem azt mondom hogy nemeszek,csak nem esik jól!

28+5 hetes kismami.

2009. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!