Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell először nőgyógyászh...

Mikor kell először nőgyógyászhoz menni? Jan.6-án volt az utolsó menstruációm.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy 4 hetes és 2 napos terhe. Gratula! Innentől kezdve bármikor mehetsz nőgyógyászhoz, bár ha mostanában mész, akkor valószínűleg csak a terhesség tényét tudja megállapítani, az UH-on pedig szikhólyagot lát. Szerintem nem érdemes a 6. hét előtt menni, de sok mindenkit látok itt, aki 4-5 hetesen már elmegy. Én személy szerint megvártam a 9. hetet (a második kimaradt mensest) a dokim tanácsára az első vizsgálattal. Szóval bármikor mehetsz :)
2012. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel a betöltött 6. hét után mentem. Akkor már "volt mit nézni" és szívhangjuk is volt.

Szerintem 2 hetet még bőven várhatsz.

2012. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Én mindhárom terhességemnél 9.héten mentem dokihoz.Mindegyiknél így már volt szívhang,nem kell tehát elsietni, kivétel ha vérzés vagy erős görcsök lépnek fel.
2012. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
6.hét után érdemes. Előbb is lehet, hogy biztosabb legyél benne, de szívműködést még nem fognak látni.
2012. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!