Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben lévő kismamik...

36. hétben lévő kismamik nektek van már jóslófájásotok, tejszivárgás, vagy egyéb jel? Hogy vagytok? Még egy kérdés ti milyen ruhába, és mibe hozzátok haza a babát?

Figyelt kérdés
én nagyon keményedek, és ha többet mocorgok a hasam alja szurkál, a baba még sokat mozog szerencsére. azért remélem kihúzom a kiírt napig.
2009. jún. 2. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
szia én 35/36 hetes vagyok és rettenetesen fáj a derekam már 3 napja,gondolom a súlytól meg a bébi is rajta fekszik vmi idegen,remélem azért nem igy kell eltöltenem ezt a pár hetet.Jóslóim egyszer voltak elég durvák de azóta nem éreztem.amugy köszi jól vagyunk bébi eleven még mindig.:) az időtől függ majd hogy miben hozom haza,fel vagyok készülve vékonyabb és vastagabb ruhával is,táska már bepakolva...Boldog babavárást és könnyű szülést kivánok.üdv
2009. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
56 vagy 58 as méretű ruhát készítettél be,mert én ezzel vagyok gondban. a férjem 62 cm-es baba volt, a kisfiamnál meg még nem becsültek hosszúságot.talán a 36 hetes uh-on.
2009. jún. 2. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sem előtej, sem jóslófájásom nincs. Én is remélem, hogy minél tovább húzzuk, annak ellenére, hogy 2-3 napja nagyon nyom valamit a kis csöpim, és sehogy nem jó feküdni.

52-56-os rucikat készítettem ki a papának. Egy melegebb időre valót, és egyet, ha hűvösebb lenne az idő hazafelé.

2009. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58-as ruha nincs,a következő már 62-es.Jóslófájásom már olyan32.héttől van.Hol gyengébb,hol eléggé fáj.Kb.azóta jön előtejem is egy-egy csepp,igaz tegnap este rendesen folyt,most először.Én is gondba vagyok hogy milyen ruhába vigyük haza mert azt mondják egy réteggel több ruhát kell ráadni mint ahogy mi öltözünk.Biztos hogy rugdalózóba,a sapkát nem tudom meg talán plussz pléd is.Én majd megkérdezem a szülésznőt mert a férjem is tud behozni neki ruhát.Könnyű szülést mindenkinek!!!38+3hetes
2009. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10:22-es vagyok.Én is utólag gondolkoztam hogy olyan szépen bevásároltunk 56-os ruhákból és én 57cm-rel születtem.Sajnálnám ha nem lenne jó rá,olyan édik.
2009. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem már régóta van jóslófájásom, annyi, hogy most már többször van és erősebb is.Pedig még szednem kell a magnéziumot is.

A nunimnál nagyon feszül, néha fáj.A lábam vizesedik, de amúgy jól vagyok.

A méhszájam már C:2110.

A babát 56-os ujjatlan rugiban szeretném hazahozni,és persze alá egy bodyt na meg sapi, és van egy pléd is bekészítve.Aztán ha már tényleg lehet hazahozni, megnézzük milyen idő van és aszerint apuka majd változtaja a csomagját:-)

36+3 hetes kismama

2009. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a 37.hetemet kezdtem meg a ami nap.Kicsit én is aggódom,mert semmi jósló fájást nem tapasztaltam,mondjuk nem hiányzik csak sok helyen azt olvastam,hogy már a 35.héttől jelentkeznek. Tejszivárgás sincsen. :/

Én bepakoltam a babának bodykat és rugdalózókat,zoknit és vékony sapit is + egy plédet. (rugiból és bodyból 5-6db-ot mert nem vagyok benne biztos,hogy adnak-e a babának ruhát bent a kórházba(I.számú SOTE).

Így inkább túlpakolom magam minthogy hiányozzon valami.

2009. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nekünk inkább 62-es ruháink vannak,talán 1-2 56-os is van,de szerencsére a másik kettő gyermekemnél sem volt gond a méret mert az egész kicsi ruhák kb 2 hétig voltak jók a többinek az újját pedig addig felhajtottuk mig hosszú volt de hamar belenőttek.Az egyik válaszoló irta hogy semmi jósló fájása nincsen,neki üzenem,hogy ne keseredj el ,nekem az előzző két terhességemnél semmi jósló fájásom nem volt,legalábbis nem tűnt fel,sőőt mindkét gyerekemnél mikor megindultak a fájások utánna "meggondolták" magukat a csöpségek :( aztán egy fél nap múlva indultak újra el a fájásaim.Mindenkinél másként alakul,lehet hogy neked előbb fog elfolyni a magzatviz pl....mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést kivánok.
2009. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! jó babavárást, és könnyű szülést mindenkinek! ja, és kitartás nemsokára a kezünkben leshetnek a pocilakók!
2009. jún. 2. 14:12
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi lehetnek a pocilakók:-)
2009. jún. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!