Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Megijedtem, ma...

Mi lehet ez? Megijedtem, ma reggel óta elég magas vérnyomást mérek.130-140/80 körülit. De már egy csomószor néztem, és ilyen magas, mi lehet?

Figyelt kérdés
Eddig normális volt.Most meg ilyen magas.Nagyon megijedtem, majd holnap megyek védőnőhöz.Panaszom nincs, fáradt vagyok, mert este nem nagyon aludtam jól.A fejem nem fáj.Félek hogy baja lesz a picinek.Vagy ennyitől még nem?Lehet ez az időtől.Erre adnak majd gyógyszert nekem?Nyugtassatok meg!27 hetes km
2009. jún. 2. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem szinte végig 140-150 volt a vérnyomásom.Egészséges lett a babám!! Sok mindentől lehet magasabb,ittál ma elég folyadékot?

Ne aggódj az sem jó.Azért beszélj a dokiddal vagy a védőnővel!

2009. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem legutóbb az orvos 143/106-ot mért és nem mondott rá semmit.Lehet,hogy a front miatt magasabb ma.És tényleg igyál sokat,akkor hígul a véred.
2009. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg! Nekem a 28.héttől volt 140/90 a vérnyomásom, de csak dokinál:) Itthon mindig inkább alacsony. Gyógyszert nekem sose adtak rá. Mikor szülni mentem 165/130 körüli volt a vérnyomásom! És simán szültem meg a kislányomat, vajúdás alatt már lejjebb ment. Biztos nincs baj, de azért holnap úgyis megemlíted a védőnődnek, gondolom...


Boldog babavárást!

4,5 hós anyuka

2009. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri baba ***** válasza:
Ha nem vizesedsz és nincs fehérje a vizeletedben akkor ne aggódj!Az idő játszik veled!!!
2009. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, én ma voltam védőnőnél, nekem is magas a vérnyomásom 130/90. eddig tökéletes volt. engem toxémiával ijesztett meg, de nem vizesedek... holnap megyek hozzá megint, remélem rendben lesz.
2009. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors válaszokat, aranyosak vagytok.Most is megnéztem, 139/75.CSak eddig itthon max. 120 volt, meg inkább alacsonyabb, most meg.Lehet hogy már az idegességtől, már félve kapcsolom be a mérőt.Eddig nem volt fehérje a vizeletemben, meg nem is híztam rohamosan.

Inkább szednék rá valamit,csak ne legyen baja a babának, őt féltem.Köszönöm a válaszokat.

Minden jót nektek.Ja majd persze holnap megbeszélem a védőnővel.

2009. jún. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!