Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismami vagyok....

29 hetes kismami vagyok. Tegnaptol faj a torkom, ma vettem be 1 Strepsils szop. Tabit. Szedte mar valaki varandosan?

Figyelt kérdés
Picit felek bevenni belole, de sajnos a mezre allergias vagyok, ma kihanytam a citromos teat is.
2009. jún. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

szia strepsils-t többé ne vegyél be nekem azt mondta a dokim, hogy nem szabad!Tantum verde szopogatós cukorka ajánlott terhesen és tapasztalatból mondom, hogy jobb mint a strepsils! Gyógyszertárba tudod beszerezni vény nélkül kapható majdnem egy árban van a strepsilsel!!

Kellemes babavárást!

36hetes kismami

2009. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a gyógyszertárba hogy mit vehetsz be,de Strepsils-t semmiképpen nem szabad!
2009. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Terhesség alatt nem szedhető a strepsils.Negró?Azt szereted?Vagy Hols cukorka.Vagy doki.Jóbbulást30hetes km.
2009. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad várandósan ilyeneket bevenni,én is beteg vagyok sajna és a Tantum Verdét mondta a doki hogy használhatom,sőt most még lázas is vagyok de amig birom addig nem veszek be lázcsillapitót sem.vigyázz magatokra,és mindennek kérdezz vagy olvass utánna mielőtt bevennéd.Amit még ajánlani tudok azok a homeopátiás szerek azt kismamák is szedhetik mert nincsen semilyen mellékhatásuk.üdv 35 hetes km
2009. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Homeovox homeopátiás szopogatós. A gyerekeimnek is ezt adom.
2009. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat.de ugye az az 1darab strepsils tabi amit elszopogattam az még ugye nem veszes?van homeos tabim torokra, de nem segit
2009. jún. 2. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmm érdekes......nekem meg azt adták.....nem a mentolosat hanem a gyerekeknek való cukormentes eperízűt,én szedtem és nincs baj a babával:)

Boldog babavárást:)

30 hetes km

2009. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!