Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik, teszt pozitív!...

Edus83 kérdése:

4 napja késik, teszt pozitív! Milyen vitamint szedjek? Volt már vetélésem és félek!

Figyelt kérdés
Milyen vitamint szedjek azon felül amit az orvos ír??Folsav stb??Vagy az elevit elég??
2009. jún. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugi az idegeskedés is árt a babának. Másodszor kérdezd meg a védő nőt ő mit ajál. Úgy hallottam az elevit nagyon jó. Ezen kívül egyél sok gyümölcsöt zöldséget fehérjét. Boldog baba várást és nyugi minden rendben lesz!
2009. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2009. jún. 2. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet mondott nekem is a doki, de azt mondjak "normalis" etkezes mellett nem is kell vitamin. (ki tudja orvosi szempontbol mi a normalis) De amugy sok zöldeseg, gyümölcs, feherje tartalmazza mindazt amire szükseged van, nagyanyaink sem szedtek vitamint, de ha ez megnyugtat artani, nem art:) Boldog babavarast:)
2009. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tudom ajánlani a femibion 800 -at szerintem jobb az elevitnél!És ha elmész orvoshoz megmondod neki hogy már volt egy vetélésed akkor ír fel majd sárgatesthoromnt tertalmazó gyógyszert!Nekem az utrogestant írta és a 11 hét végéig kellett használnom(hüvelybe felhelyezni)!

Gondolj arra ,hogy minden rendben lesz !jó egézsgét kívánok és boldog babavárást!!!

2009. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Folsavat szerintem mindenképp szedjél. Terhesvitamint illetően van bőven választék. Más az összetételük, érdemes összehasonlítani a vitamin és nyomelem tartalmukat, mert ebben vannak különbségek.


Elevit: [link]

Gravida: [link]

Materna: [link]

Femibion: [link]

HIPP-Natal: [link]


Ha elkezded valamelyiket szedni, akkor derül ki, hogy bírod-e. Kinek ez vált be, kinek az.

2009. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!