Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körüli Kismamik! Ti...

32. hét körüli Kismamik! Ti hogy vagytok? Panasz? Mindent megvettetek már a Picinek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 33 hétre minden babaholmit glédába állítottam, és a 35 hétre összepakoltam a kh-i cuccot is. Mint kiderült, jól tettem, mert másfél hét múlva mentem szülni...
2009. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 30+4 vagyok. Sokminden megvan, de mivel nem tudjuk 100%-ra, hogy mi a neme, így még várok a 32. heti UH-ig az ágyneművel, kisruhákkal. Úgy tervezem amint megtudom már megyek is levadászni mindent, mert engem már idegesít, hogy nem vagyunk kész. Körülöttem most sokan szültek 36-37 hétre. Panaszom csak annyi, hogy nyomja a pocim a gyomrom és ez néha kényelmetlen, de a nasizásomat nem gátolja :)

Te készen állsz? Lányod lesz vagy fiad?

2009. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk kisfiú lesz, ez már a 19. héten kiderült 100%ra! :) Áhh, még egy csomó dolgot kell venni, igaz ezek már inkább kisebb dolgok, de még költségesek (pl. légzésfigyelő, mellszívó szett) Ja, és a babakocsit csak kinéztük, de még nem vettük meg...szóval van még mit tenni! Tegnap viszont sikerült a kórházas pakkba való dolgokat megvenni. 3 hét múlva össze is csomagolom, biztos, ami biztos :)
2009. jún. 3. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok,és még annyi minden nincs meg. :( Mérgelödöm is rajta...koraszüléssel is fenyeget az orvos,úgyhogy mostmár sietni kellene,azt se tudom mivel kezdjem,persze ha a bank végre utalná a fizum... :/
2009. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, mi is várunk egy helyről pénzt, de lehet, hogy csak júliusban lesz meg..:o(

A bébi pedig július végén érkezik (elvileg) Csak annyira félek, hogy hamarabb jön, olyan sok mostanában a koraszülés..:o(

2009. jún. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!