Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok! A...

6 hetes terhes vagyok! A problémém a dohányzással van. Amióta megtudtam, hogy babám lesz, nem gyújtottam rá, de kikészülök, ingerült vagyok, és ideges. Ez nem árt a babámnak?

Figyelt kérdés
Rágyújhatok még ilyenkor, vagy inkább szenvedjek?
2008. ápr. 7. 08:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagy bagós voltam,nem gondoltam volna,hogy valaha is le tudok szokni róla.16 évig szívtam,és elég sokat naponta nem volt elég egy doboz sokszor.2 éve hagytam abba,és biztosan tudom,hogy soha nincs alkalmas időpont a leszokásra.

Szerintem,ha van benned annyi erő most szokj le.Nem attól vagy ideges,hogy nem cigizel,ez a terhesség természetes velejárója lehet.Én már 29 hetes vagyok,de vannak olyan időszakok,hogy rettentően ingerült vagyok.

Vegyél Hovát,ezt szokták ajánlani,lehet szedni terhesen is.

Gratulálok a babához,és sok szerencsét,kitartást kívánok.

2008. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is dohányoztam előtte. Mindig azt mondtam szeretek cigizi, majd leszokom ha lesz rá okom. Sosem volt, most van. Amióta tudom (elég korán megtudtam, még a mesim előtt 5 nappal), azóta nem gyújtok rá. nekem az segített, hogy amikor eszembe jutott a cigi, elképzeltem hogy amikor épp beleszívok abba a slukkba, pont akkor fejlődne ki valamilye, és pont amiatt sikerül félre valami! Nekem ez segített. Nem is értem, de eszembe sem jut és egy gramot sem híztam a leszokástól. Már a 14. hétben vagyok, 11 hete nem gyújtottam rá, és nagyon remélem hogy Neked is menni fog. Hidd el, nagyon megéri! Kitartás!

Kellemes Babavárást!

2008. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!