Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok örülni neki?...

Miért nem tudok örülni neki? Miért félek ennyire? Már kikészülök.

Figyelt kérdés

Hiába láttam, hallottam a szívét egyszerűen semmi érzelmet nem érzek, és ez teljesen kikészít.10hetes.

Folyamatos rettegésben élek, mi lesz ha elkapok valamit,ha lesz valami szülésnél....kész káosz vagyok.

Alig várom,hogy jöjjön a védőnő, hogy beszélni tudjak vele.

Nincs 1 perc nyugalmam sem, folyamatos aggódás az életem.

Lassan az utcára se megyek ki, pedig a nagyobbak imádnának sétálni.

Párom azt mondja nem is érti, hogy tudok így élni, ő már megörült volna.Próbál kizökkenteni ebből, de nem tud.

Ti akik a többedik babátokat várjátok, volt nálatok ilyen?

A kicsi véletlenül lesz, nem terveztünk még most tesót.

Pláne,hogy van ez a h1n1, hallani sem akartam róla.De mégsem vetettem el, csak így meg olyan mintha nem tudnám elfogadni.Nagyon ritka ha rágondolok, hogy növekszik benne, de lelkifurdalásom van,hogy ennyire nem tudok beletörődni.

Segítsetek!


2010. márc. 10. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem csak 1 gyerekem lesz de én nála voltam ilyen félős. A másodiknál szerintem sokkal lazább leszek. Ennyire nem szeretnéd Őt? Ne csináld már!!
2010. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, 1 gyerekem már van.
2010. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mintha én írtam volna...én is nagyon-nagyon hasonlóan éreztem, 3. babánk nem tervezetten "jelentkezett", aminek én a kezdetekben egyáltalán nem örültem:( A várandósság alatti rengeteg rosszullét, testi-lelki bajaim 100%, hogy ennek köszönhetőek. Már nagyon bánom, hogy akkor így gondoltam, hiszem 2 lány után született egy GYÖNYÖRŰ kisfiam, akit imádok, és minden egyes rossz gondolatom, érzésem elszállt, sőt szívesen visszaforgatnám az idő kerekét, nem is értem, hogyan viselkedhettem úgy... én is rengeteget aggódtam, mert persze azért nem végig voltam úgy, hogy jaj, nem akarom, de az első kettő terhességnél összesen nem aggódtam annyit, mint a harmadiknál. Mindig alig vártam, hogy a dokim megnyugtató választ adjon a vizsgálatokon. Gondolj arra, ha vigyázol magadra, egészségesen táplálkozol, kiegyensúlyozottan élsz, sok baj nem lehet. Sok sikert és egészséges babát, boldog várandósságot kívánok!

2010. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!