Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyérnyi nagyságú vizes folt...

Tenyérnyi nagyságú vizes folt a bugyin! Kellemetlen nyilallás a hasam aljában, keményedések, ugye nem szülés megindulásának jele? 31 hetes vagyok, korai lenne még.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 18:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Voltál bent, Na, mi volt??

2012. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt magzatviz szivargasom, igaz sokkal elorehaladottabb allapotban, en sem tudtam eldonteni h most ez mi, azt hittem pisi.

Hivd fel az orvost!

2012. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
hali én még csak 15 hetes vok. nekem pl rebdszeresen van vizes folyásom, meg bele is szoktam izzadni a bugyiba és folt is szokott lenni, de soha nem volt magzatvíz. figyu viszont több dologgal is meg tudlak nyugtatni: kisfiamat anno 36 hétre szültem úgy kezdődött h totál olyan érzés volt mint menzesznél, éreztem h folyik a meleg vmi a hüvelyemből, és aszaga naon fura.
2012. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
minden rendben?
2012. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok! De aranyosak vagytok, tök sokan aggódtatok értem, végül nem mentünk be a korházba, elmúltak a panaszok, de megnyugtatás képp felhívtam őket. Azt mondták, ha nem változik menjek be. Ma reggel viszont felkeltem, elmentem pisilni, és ahogy visszamentem a szobába éreztem hogy folyt valami (mintha még pisiltem volna), úgyhogy szerintem ma lesz a napja hogy bemegyünk, nem telefonálgatok.
2012. febr. 13. 07:20
 16/27 anonim ***** válasza:
Majd írj!Vigyázzatok magstokra!
2012. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Majd írj mi volt!!!!
2012. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok, remélem bejutok valahogy mert nagyon rosszak az utak erre felénk... :(
2012. febr. 13. 08:55
 19/27 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szivárog a magzatvíz, remélhetőleg meglehet állítani, ilyenkor szerintem szigorú fekvést szoktak ajánlani. DE kíváncsi vagyok az eredményre.

Sok sikert!

2012. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

szia, milyen szinu volt? a magzatviz atlatszo vagy sotetzold (rakerdeztem, mnert nekem majdnem minden nap volt ilyen tenyernyi nedves folt a bugyimon)

a doki nekem azt mondta valszeg nyakdugo. viszont biztos, ami tuti, csinalt ultrahangot, szoval en is korhazat javaslok, annak ellenere, hogy szerintem nem szules, es nem magzatviz.

2012. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!