Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok. Ez a szülés...

33 hetes vagyok. Ez a szülés jele? Nem korai? Vagy mitől van? Mit tudok vele csinálni, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
A derekamtol lefele egészen a fenekemen keresztül a combomig elkezdett fájni, de nagyon. Inkább ugy belenyilal és csak a bal oldal. Főleg este fele jelentkezik és fekve. Nagyon rosz, aludni sem tudok, mert ahogy fordulnék ugy beleszúr, hogy majd elsírom magam.
2009. szept. 21. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt éreztem , hogy mennek szét a csontjaim , nálad szerintem a baba nyom valami ideget . Nem tudsz vele mit csinálni sajnos .
2009. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló tünetem.de nekem inkább állva.ebben a korban még szedhetsz magnéziumot,az elvileg izomlazító.

de mi itt csak "okoskodunk" hívd fel a védőnőd,és kérdezd meg tőle is.

2009. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!