Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon szeretne ikreket,...

Aki nagyon szeretne ikreket, az próbálkozik valami "praktikával"?

Figyelt kérdés
Pl:cickafarktea vagy valamilyen peteérést segítő szerrel?Vagy olvastam a Folsav növelheti még az esélyt!
2012. febr. 13. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Off.


Én nem szerettem volna ikreket és a párom se, mert egy gyermeket terveztünk párommal. Egy gyermeket anyagilag tudtunk volna bevállalni, felnevelni. Ráadásul az akkori lakásunk is más félszobás volt. Tehát egy gyermekhez kompatibilis.

Ehelyett természetes úton megfogant 4 gyermek, amiből 1 sajnos első pár hétben feladta a "küzdelmet".

Hármas ikreink lettek. Mikor megtudtam uh-n, sírva fakadtam ... teljesen őszintén mondom neked, nem tudtam, hogy mit csináljak. Kérdés nem volt, megtartottuk mindegyiket.


Volt 7 hónapom nagyobb lakást keresni és vásárolni, felvásárolni a fél bababoltot ágyak, ruhák és minden másért.


Egyébként most 7 hónaposak, tündériek... de van, mikor a hajamat tépem. Egyedül kevés vagyok hozzájuk, de segítségem páromon kívül nincs. Nagyszülők aktív dolgozók..

2012. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a terhesvitaminoktól is lehet!
2012. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a terhesvitaminban is a folsavat említik!Olvasd el a "Magzatvédő vitaminok és ikerszületések"című cikket! Nekem már van három babám,többet nem szeretnénk,csak annyit olvastam már itt olyanakat,hogy ikreket szeretnének és mivel növelhető az esély,hogy gondoltam megkérdezem,ki mit vet be az ikrek érdekében:)És akinek ikrei lettek,szerinte a "házi praktikától "lettek?
2012. febr. 13. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!