Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Megint túlaggódom...

Mitől lehet? Megint túlaggódom vagy ez is normális?

Figyelt kérdés
13+3 hetes vagyok. Pár napja érzelmileg teljesen megváltozott bennem valami. Nem érzem magam terhesnek, pedig eddig minden napom arról szólt, hogy babó van a pocakomban, most meg semmi. Tüneteim nem nagyon vannak (nem is igazán voltak), néha pici hasszurka van de nem vészes. Szerdán megyek uh-ra, aggódok, hogy baj lehet. Más is érzett így? Érdemes összekötni a "lelki tüneteket" a baba egészségével?
2012. febr. 13. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom meddig...talán a 16. hétig egyáltalán nem éreztem magam terhesnek. Persze az elején örültem és hú de izgi volt, viszont egy tünetem nem volt, nem éreztem jóformán semmit. A babám pedig tök egészségesen fejlődött és úgy is született meg. Szóval van, akinek nincsen sok tünete, és emiatt végképp nem érzi magát terhesnek.

A hormonváltozások is befolyásolnak, lehet épp most jött egy olyan "hormon-hullám", ami valahogy azt sugallja, hogy nem is vagy terhes. Fog ez még változni majd, és lehetőleg ne gondolj rosszra!

2012. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen hullámvasút-szerűen élem meg az egész várandósságot: néha repülni tudnék és minden perc erről szól, néha meg olyan, mintha nem is lennék babás, közben meg persze egyre nő a hasam (18 hetes vagyok). Én azt vettem észre, hogy nálam ez egyfajta védelmi reflexként működik. Már volt egy vetélésem, ami borzasztóan megviselt és szerintem nem merem beleélni magam ebbe a várandósságba... Szóval, ha vizsgálat után vagyunk, vagy a védőnőnél épp hallottam a szívhangját, akkor teljesen boldog állapotos vagyok, majd ahogy telik az idő, egyre kevésbé érzem magam babásnak. Abban bízom, hogy ha majd érzem a mozgását - ami szintén igen időszerű - akkor ez megváltozik.
2012. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!