Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elkeseredtem! Hogy...

Nagyon elkeseredtem! Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
talalkoztam ma az egyik baratnommel,aki eppen azt meselte,hogy egy kozos ismerosom a hatam mogott/jezusom jol meghizott/mondta.Hat istenem varandos vagyok,igaz meg az elejen vagyok es mar felszaladt 5kg de,hogy lehet ilyet mondani?Tudom,hogy regota probalkoznak ok is a babaval es nem jon ossze,lehet az irigyseg miatt mond ilyeneket?Mit csinalnatok ahelyembe?Hivajam fel mondjam meg neki a magamet,vagy hadjam a fra....?
2009. jún. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme foglalkozni vele. De azért vigyázz magadra, mert neked lehet gondod belőle.

Én 17 kilót híztam, már 14 lement. az első 6 hónapban csak havonta egy kiló ment fel, utána meg rohamosa ment felfelé.

2009. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Utóbbi.

A várandóság idején amúgy is érzékenyebbek a nők, pláne ha még pont a súlyuk a téma, akkor főleg. A legegyszerűbb, ha nem veszel róla tudomást. Esetleg ha találkoztok, akkor említheted neki, hogy "olyan jó érzés babát várni, még ezek a plusz kilócskák is mindig arra emlékeztetnek". Ezzel egyrészt beleszúrsz egy kicsit (mivel már ők is próbálkoznak egy ideje), másrészt felhívod a figyelmét, hogy te jól érzed így magad.

2009. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne hagyd, hogy a hormonjaid eluralkodjanak feletted. Csak hülyét csinálnál magadból ha felhívnád. Szerintem majd a penész megeszi, hogy nektek sikerült. Inkább légy boldog, ne idegeskedj hülyeségeken.
2009. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sza..d már le! CSak írigykedik! Szeretne ő is hízni örülne ha hízhatna! Ne foglalkozz vele:)! Most így vagy jó:)!
2009. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyenek az emberek:(

Szólsz neki?És mit érsz el vele?Semmit sem tudsz elérni mert akkor meg mégjobban kifog beszélni téged másnak. Lehet hogy rosszul esett neked elis hiszem csak tudod ha mindig azzal foglalkozunk hogy mit mond a másik rólunk akkor mikor leszünk boldogok?Nemkell foglalkozni vele mert nem a testvéred sem a férjed sem senki és azt mond amit akar!Szeretne ő igy meghizni ahogy most te ezt hidd el!És nemlettél te szegényebb hogy most ezt mondta rád!Lehet másember is mond ilyet rád csak azt nem tudod!Ha szólnél neki akkor sajéát magadat égetnéd le!Ha meg neked mondja gúnyosan akkor mond neki hogy szeretnél te a helyembe lenni. lépj tul rajta!

2009. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom aranyosak vagytok,jo nem szolok neki,nyelek inkabb!
2009. jún. 3. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ilyenekkel nehogy foglalkozz!!! Biztos, hogy irígy, mert neked van a pocakodban egy kis lakó, aki miatt hízhatsz :) Ő is hízna, hidd el, szívesen!


Egyébként én a mostani terhességem előtt 15 kg-ot fogytam. Volt, aki szinte sosem jegyezte meg, pedig iszonyú látványos volt rajtam. Már fölkaptam 3 kg-ot, és persze látszik rendesen. Na ezt már meg tudta jegyezni az, aki a fogyásomról soha nem szólt egy szót sem.

Vannak ilyen emberek, tuti irígyek. Sz@rni rájuk :)

2009. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hívd fel mert csak hülyét csinálnálsz magadból.És ráadásul nem is biztos hogy tényleg mondta lehet hogy a barátnőd csak kitalálta,egyébként meg mindenki azt mond amit akar biztos te is mondtál már csúnya dolgokat másik háta mögött.
2009. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az irigyseg.En is voltam ilyen szituacioban es en erre azt mondtam hogy "en legelabb tudom mitol hizok,es igy meg boldogabb vagyok mint akkor amikor nem volt rajtam 10 kg folosleg".Erre nem tudtak semmit sem reagalni.Nagyon jo erzes volt hogy vissza tudtam en is szurni nekek egy kicsitt:).Tobbet nem szoltak.
2009. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tuti csak irigység, és tudod, mit? Öltözz csinosan, légy vidám, a kismamik amúgy is sugárzóak (nekem a párom azt mondta, akkor látott a legszebbnek, mikor pocakos voltam, mert elégedett voltam a sorsommal és kiegyensúlyozott is voltam), mikor legközelebb látni fog, még jobban enni fogja a fene, de úgy kell neki, ha nem tud örülni az örömödnek! És ha még hozzá is teszed, hogy reméled, nemsoká ő is ilyen emberfeletti boldogságot érezhet, na az lesz az i-re a pont!

Nagyon boldog babavárást, és tényleg ezeket engedd el a füled mellett!

19hós+11 heteske :)

2009. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!