Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elkeseredtem! Hogy...

Nagyon elkeseredtem! Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
talalkoztam ma az egyik baratnommel,aki eppen azt meselte,hogy egy kozos ismerosom a hatam mogott/jezusom jol meghizott/mondta.Hat istenem varandos vagyok,igaz meg az elejen vagyok es mar felszaladt 5kg de,hogy lehet ilyet mondani?Tudom,hogy regota probalkoznak ok is a babaval es nem jon ossze,lehet az irigyseg miatt mond ilyeneket?Mit csinalnatok ahelyembe?Hivajam fel mondjam meg neki a magamet,vagy hadjam a fra....?
2009. jún. 3. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak az irigyseg beszel belole. ne foglalkozz vele. en most vagyok a 30ik hetben es 12 kilo jott fel. Igaz regebben nem reggeliztem meg vacsiztam most babo miatt muszaj pedig nem eszek sokat csak tobbszor etkezem egy nap mint szoktam es megszaladtak a kilok. meg nekem figyelnem kell a vernyomasomra mert nagyon alacsony es ha nem eszem idoben akkor megjobban leesik es volt mar olyan h a boltban majdnem elajultam. a kilokkal most ne torodj majd leadod szules utan. nem mindenki egyforman szed fel kilokat ez alkattol fugg. Tergesgondozason van olyan lany aki meg nalam is tobbet szedett fel es van olyan is aki baromi vekony maradt csak a hasa nott. Ki milyen alkat.

Tesom es sogornom is irigy h nekunk osszejott es kapom is a negativ megjegyzeseket, de nem foglalkozom veluk elkonyvelem azoknak amik es attol meg az eletem szep es kerek.

2009. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!