Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gond az ha a babám...

Mennyire gond az ha a babám pulzusa 130-140 között volt az első ctg vizsgálaton? 36 hetesen?

Figyelt kérdés

A doki szerint nincs gond bár láttam, hogy meglepődik és kért,hogy figyeljek a magzatmozgásokra.

Más is volt így? Nem túl lassú a pulzusa a babának?


2009. jún. 3. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A magzat pulzusa 120 es 150 kozott mozog.A tiednek teljesen normalis.Ne aggodj minden rendben.A magzatmozgasokat ilyenkor meg mar figyelni kell pulzustol fuggetlenul.

Konnyu szulest neked!:)

38 hetes kismami

2009. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ! Neked(nektek) milyen értéked volt a ctg vizsgálaton?
2009. jún. 3. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 120-160 közötti érték a megfelelő. A dokim pont a legutóbbi ctg-n említette, hogy a baba szívritmusa akkor megfelelő, ha legalább 15 értéknyi különbség látszik a mért eredményen, vagyis a pulzusának "ugrálnia" kell.

Egyébként szerintem a Tiéd jó, a megzatmozgást meg már mindenképp figyelned kell.


Boldog babavárást!

37 hetes ikres kismama

2009. jún. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!