Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+2 hkm vagyok, és már most...

11+2 hkm vagyok, és már most "elég sokat" híztam. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
PCO-m van, már a betegség miatt sokat híztam. :( Mióta kiderült, hogy babás vagyok és leállítottak a Merckforminról kb 4 kg feljött. Próbálok vigyázni magamra, de nem segít semmi. Nagyon el vagyok keseredve.
2012. febr. 15. 18:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem a nődokim, hanem az endokrinológus tiltott le a Met-ről, azt mondta nem szedhetem terhesség alatt.

Barnáztam a 7.héten, akkor mentem el a nődokihoz, ő írta az Utro-t, azóta semmi baj nincs, csak hízok. Az IR-ám nem volt az egekben előtte, van olyan ismerősöm akinek 2x, 3x nagyobb volt az értéke az enyémnél. Semmi tünetem nincs mióta alkalmazom az Utro-t. Csak nem szeretnék sokat hízni, mivel amúgy sem vagyok az az alkat, aki könnyen fogy.

2012. febr. 16. 10:17
 12/12 anonim ***** válasza:

utolso vagyok: sajnos nekem nem eleg a csokkentett ch meg a paleo dieta, en 1200 kcalon "eltem" (1500tol mar hiztam, 1000tol fogytam), ez pedig terhesen nem megy.

egyik terhessegemnel sem volt a terheleses cukornal gond, sot, mintaerteku volt a cukrom, annak ellenere, hogy nem szedtem a gyogyszert.

nyilvan figyelek arra, hogy mit eszek, de mielott l tiroxint meg meforalt kaptam, akkor is dietaztam es mozogtam, megis hiztam, szoval nem oszt nem szoroz sajnos hogy mit eszek.

(egyebkent utobbi idoben inkabb semmit, mert nincs helye a kajanak, elotte meg mindent kihanytam.. es a sulyomert nagyon aggodo ferjem nogatott, hogy egyek valamit, ugy egyaltalan..)

2012. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!