Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama társak hogy...

7 hetes kismama társak hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,ki hogyan érzi magát így 7 hetesen:)Ha gondoljátok tarthatnánk a kapcsolatot akár szülésig.Én is 7 hetes vagyok,negyedik baba,32 éves vagyok.Van egy 11 éves lányom,egy 6 éves fiam és egy 2 éves fiam.Remélem a sorminta alapján most kislányom lesz:))

Én elég rosszul vagyok,folyamatos hányinger,émelygés,kicsi szédülés,és iszonyatos álmosság egész nap.Mindent lassabban csinálok,mint szoktam és könnyen kifáradok.

Ha van kedvetek írjatok.

ÓÓh igen Tatán élek,van idevalósi közöttetek?Fog valaki Tatabányán szülni október 8 körül? :))


2012. febr. 16. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12 hetes vagyok.

Szerencsére nálam hányás egyáltalán nem volt.Bár a kilencedik hétig egyáltalán nem voltam csúcsformában.Álmosság,fáradékonyság,néhány kajától való undor.

Mára már szerencsére jól vagyok(de így sincs okom panaszra,mert mások rettentő rosszul szoktak lenni)

2012. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én 11 hetes vagyok és győri.

Harmadik baba lesz, a fiam 10 éves, a lányom két és fél, és megint kislányt szeretnénk.

37 vagyok.

2012. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 29 éves vagyok most tartok a 3. gyereknél van egy 10 éves lányom és egy 8 éves fiam! 6 hetes vagyok már két hete ráadásul voltam egy hétig kórházban mert kiderült, hogy a petezsák jobb oldalán van egy heamatomám és ez miatt fenn áll a korai vetélés lehetősége! munkába már nem mehetek szigorú fekvés meg gyógyszerezés van! Azon kívül meg ennél a terhességnél minden meg van kivéve a hányás de azon kívül elég nehezen viselem, az első kettőnél semmi sem volt de a harmadik babó kontrázik rendesen :)! Mindenkinek kellemesebb baba várást és sok kitartást! Amúgy szeptember 27-re vagyok kiírva!
2012. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok nagyon örülök Nektek:)Bár Ti hamarabb szültök majd mint én.

Hát érdekes de a három előző terhességem nem volt problémás egy-két kisebb görcsölést leszámítva.De most ez a negyedik babó már az elején kikészít.Minden reggel hányingerrel kelek...Ilyen eddig nem volt.Remélem ahogy növekszik javul a helyzet.Nem írtátok hová valósiak vagytok?Hol fogtok szülni?

Nagyon köszönöm a válaszaitokat remélem még írunk egymásnak:)

Legyen szép estétek lányok!

2012. febr. 16. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én írtam, hogy győri vagyok.

Szeptember 5-re vagyok kiírva, de mivel mindkét gyerekem császáros volt, így a harmadik is tervezett császár lesz, valószínűleg a 38. hét körül, szóval augusztusi baba lesz.

Most sincs semmi tünetem, ahogy az előző kettővel sem volt. Azon kívűl, hogy fájnak nagyon a melleim, semmi bajom :)

2012. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Miért voltál császáros?Valami egészségügyi,magzati vagy anyai probléma miatt?A tervezett szülés abban jó,hogy napra pontosan tudod mikor láthatod meg a gyerkőcöt:)))

Milyen Győrben szülni?Milyen a szülészet,mik a napirendek?Ha nincs fogadott dokid akkor lesz...nak vagy azért foglakoznak veled?

Köszi!

2012. febr. 16. 19:54
 7/15 anonim válasza:
Szia.Én 7 hetes vagyok.:)Nekem van egy 11 éves kisfiam?29éves vagyok.Már egy ideje próbálkoztunk a babával de nem akart sikerülni.január 20án kellett volna megjönnie,aztán napokig olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni amitől minden alkalommal kétségbe estem.Aztán elmentem dokihoz aki azt mondta?hogy lehet terhesség lesz belőle mert valami van.Most 15én voltam orvosnál,és 12mm-es,jó magzati szívhanggal ott van a baba:)Én elég sokat alszom,a melleim fájnak,zsibognak,vannak ételek,szagok amik már nem a barátaim :)többet eszek már most,és érzékeny vagyok minden szagra.Amúgy meg érzékenyebb vagyok még egy reklámon is bőgni tudok:)Sajnos nem vagyok Tatai,én Vértesacsán élek.Kívánok neked minden jót,és vigyázz magatokra
2012. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Méhnyakrák műtét miatt nem tudtam simán szülni a fiamat, nem tágultam, össze van hegesedve a méhnyakam.

A lányomnál már tervezett volt a császár. Most meg már szintén az lesz.

Van fogadott orvosom, éppen ezért.

Jó Győrben, rendesek a szülészeten,és ha nincs fogadott orvosod, akkor 10-en ugrálnak körbe, ha szülsz.

Császár után már veled van a baba egyből, talán egy éjszakára viszik el.

2012. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia, én budapesti vagyok, nekem október 3 a kiírt időpont. Van már egy két éves fiam, és az első (múltheti) uh egyelőre ikreket mutatott! A doki szerint még felszívódhat a kisebb baba, március 1-én megyek újra.. Nagy az izgalom a családban! Ami a rosszulléteket illeti, egész napos émelygéseim vannak, de hányásig még sosem jutottam el, bár lehet, olykor jobb lenne.:) A lelki része nekem most nehezebb, nehéz kivárni a következő időpontot!
2012. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

A császáros anyukának üzenem,hogy így már világos miért van szükség műtétre.Meglepődtem,hogy a győri kórházban ilyen normális a személyzet:)Nem gondoltam volna,hogy ha nincs fogadott dokid akkor körbeugrálnak...Ez jó dolog a mai pénzéhes világban.

A Vértesacsai anyucinak én is minden jót kívánok vigyázzatok magatokra!

Az ikres anyukának pedíg azt üzenném,hogy le a kalappal,hogy felkészül két babó fogadására:)

Érdekes mert az én családomban apai ágról sok az iker nővéremnek is vannak iker lányai bár ők már 19 évesek:)Mellette van egy fia aki 22 éves.Nővérem sem gondolta,hogy az ultrahangon közlik vele,hogy egy baba helyett kettő van:)De felnevelte a csajokat és lassan már ők fognak családot alapítani.

A kérdésem aZ LENNE,HOGY ÉREZTÉL VALAMI KÜLÖNLEGESET?vALAMI SZOKATLANT AMI MÁS,MINTHA EGY BABát várna az ember?Vagy minden ugyan olyan min amiko egy baba van?


Én hétfőn megyek terhesgondozóba elkezdődik a horror vérvétel,vizeletvizsgálat rákszűrés stb...Ultrahang is lesz majd megírom az eredményeket.

Ma van a nagylányom 11 születésnapja lassan megyek sütöm a tortát és készülök,mert délutánra sok osztálytársát hívta meg.Jaaaj mi lesz a lakásból estére:(((((

És még itt van a 6 éves örökmozgó fiam valamint a 2 éves kicsi fiam,szóval húzós napom lesz:)


Szép napot Nektek írjatok ám mi van veletek.

Üdv Brigi

(úgy döntöttem kiírom a nevemet így valamivel személyesebb a levelezés)

2012. febr. 18. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!