Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babás anyukák, nektek...

Második babás anyukák, nektek is sokat keményedik és fáj a hasatok? Nincs megállás egész nap a 2.5 éves kislányom mellett.21 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!En a 19.hetet töltöm szombaton es pont ma akartam feltenni egy kerdest ezzel kapcsolatban,mert ällando alhas feszülesem van.En inkäbb feszülesnek mondanäm amit erzek,nem kemenykedesnek,mert ez sajnos nem mulik...szedem a magneziumot,de pihenni nem tudok a 2 evesem mellett aki koraszülött volt.Aggodom nehogy baj legyen,alig värom a jövöhet szerdät,akkor megyünk orvoshoz ujra.
2012. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, nekem 3 éves , aktív, és "anyát igénylő" lányom van.

Én 22 hetes vagyok, Én is sokszor érzem, több pihire lenne szükség, ilyenkor egy-egy nap azt mondom, hogy "Lassíts!!", Igyekszem úgy játszani lányommal, amit lehet fekve, PL: ágyban babázunk, kirakózunk, mesélünk, szinezünk stb.... Szeret főzni, odahozza az ágyba stb..

Főzni pedig igyekszem 2 napra valót készíteni. Takarítást beosztom. Kitartás! És én szedek Magnéziumot. "D"

2012. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!